Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
Ze świata urody

Dorota Szelągowska przyznała się do kompleksów. Czy znowu przytyła?

"Ciągle czuję się najgrubszym człowiekiem świata"

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2019 13:31
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Znana i uwielbiana dekoratorka wnętrz Dorota Szelągowska, to prywatnie mama dwójki dzieci. Po drugim porodzie gwiazda schudła ponad 30 kilogramów. Wielu fanów Doroty zadawało sobie wówczas pytanie, jak tego dokonała, przy tak intensywnym stylu życia. Sekret swojej spektakularnej metamorfozy zdradziła żona Pascala Brodnickiego – Agnieszka Mielczarek, która jest dietetykiem. Podobno Dorota do swojej diety musiała wprowadzić trzy ważne zmiany: ,,Pytacie, na której diecie Dorota tak pięknie chudnie? Jeden dzień sokowy tygodniowo i zmiennie klasyk z low carb. Dorota nie ćwiczy, bo bardzo dużo pracuje, ale polecamy lekką aktywność codziennie 20 min"– wyznała. Po porodzie dekoratorka nie czuła się dobrze w swoim ciele i bardzo odważnie o tym mówiła. Marzyła o tym, żeby wrócić do sylwetki sprzed lat, dzięki której czuła się naprawdę sobą.

Jak teraz czuje się Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie wygląda naprawdę świetnie. Jej sylwetka, wizerunek, zdecydowanie ciekawsze stylizacje wpływają bardzo pozytywnie na wygląd gwiazdy. Fani są zachwyceni jej metamorfozą i często podkreślają to w komentarzach pod postami, na Instagramie dekoratorki. Chociaż zrzuciła zbędne kilogramy, Dorota nadal myśli o sobie jak o osobie z nadwagą. Nie czuje się pewnie w swoim ciele, dlatego rzadko pojawia się na ściankach i salonach. 

Ciągle czuję się najgrubszym człowiekiem świata, a już gdzieś przeczytałam, że schudłam osiemdziesiąt kilogramów. Założę szpilki, czarny garnitur, pomaluję się i nieźle wyglądam. To tyle. Oczywiście, komplementy są wspaniałe, ale stanie na czerwonym dywanie niekoniecznie. Dziwnie się wtedy czuję. Ale nie narzekam na to, po prostu z tego nie korzystam. Jest to część mojej pracy i jeśli muszę to zrobić, robię to, ale w żaden sposób mnie to nie łechce i nie jest to dla mnie przyjemne. Mogłabym spędzić ten czas na tysiąc fajniejszych sposobów, na przykład leżąc w piżamie na kanapie i oglądając serial - wyznała w wywiadzie dla Plejady.

Pani Dorota wypowiedziała się również na temat przemijania oraz problemów z jakimi boryka się każda kobieta po 40-stce. Doceniamy dystans do siebie i szczerość Doroty Szelągowskiej, tym bardziej że wygląda naprawdę świetnie!

Patrzę na moją twarz i widzę, że się starzeję. Zderzam się z myślą, że chyba nie będę wyglądać już lepiej niż w tej chwili i zastanawiam się, co mogłabym ze sobą zrobić. Ale zderzam się też z myślą, że w sumie jest dobrze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co powiecie na choinkę w jednym kolorze? #białachoinka #whitechristmastree @yourhomestory.pl

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Październik na Dolnym Śląsku :) #taktonaprawdęwygląda

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tujestpięknie ❤️❤️❤️ Cudowne wnętrza w @stodola7 - wkrótce w @tvnstyle_official

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.