dorota-szelagowska-nowa-fryzura-5
Fot. Iza Grzybowska
metamorfozy gwiazd

Dorota Szelągowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę! 

Nie zgadniecie, kogo teraz przypomina…

Redakcja VIVA! 26 września 2020 06:00
dorota-szelagowska-nowa-fryzura-5
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to specjalistka w urządzaniu wnętrz i zarazem córka pisarki Katarzyny Grocholi. Szelągowska zyskała popularność dzięki programowi „Dorota Was urządzi”, który emitowała stacja TVN Style. Od 2016 była także gospodynią programów „Polowanie na kuchnie” w TVN Style oraz „Polowanie na mieszkanie” w stacji TVN. Od stycznia 2017 prowadziła program „Domowe rewolucje” na kanale HGTV. Profil gwiazdy na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy followersów. Wielu z nich to nie tylko miłośnicy pięknych wnętrz i pracy Szelągowskiej, ale też fani gwiazdy, którzy pokochali ją za naturalność i dowcip. Gwiazda na ekranie często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, ale teraz pokazała coś wyjątkowego!

Nowa fryzura Doroty Szelągowskiej - gwiazda wygląda jak Katarzyna Grochola!

Dorota opublikowała na swoim profilu zdjęcie, w którym zamiast starannie ułożonej, wygładzonej fryzury, ma kręcone włosy! Sama Dorota opatrzyła zdjęcie znaczącym komentarze:

Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja

Trzeba przyznać, że Dorota na tym zdjęciu rzeczywiście do złudzenia przypomina swoją mamę - Katarzynę Grocholę. Warto też dodać, że Szelągowska doskonale wygląda w czerwonej szmince, którą wybrała do zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja się na wnuczkę gapię... z córką u boku... #dotindotin

Post udostępniony przez Katarzyna Grochola (@katarzynagrochola_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.