Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O tym się mówi!

Dorota Szelągowska bez makijażu i filtrów! Takiej jej jeszcze nie wiedziliśmy!

Wygląda jak mama, Katarzyna Grochola!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2021 13:27
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Popularność Doroty Szelągowskiej rośnie, wraz z kolejnymi realizacjami aranżacji w jej programach. Była żona Adama Sztaby i córka Katarzyny Grocholi świetnie radzi sobie w świecie show biznesu, odnajdując wyjątkową niszę, w której jest doskonała. Jej dryg do dekorowania wnętrz jest nieprzeciętny, a widzów przed telewizorami przybywa przed emisją każdego kolejnego odcinka jej show. Prywatnie, gwiazda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie chętnie dzieli się kadrami z życia. Tym razem pokazała zdjęcie bez makijażu, w wersji saute! Szelągowska stawia na naturalność, a fani zachwycają się jej podobieństwem do mamy pisarki.

Czytaj też: Dorota Szelągowska pokazała taras w swoim domu na wsi!

Kariera Doroty Szelągowskiej w mediach

Niewiele osób wie, że Szelągowska w telewizji znalazła się bardzo szybko, raptem w wieku 18 lat. Prowadziła wówczas kultowy program Rower Błażeja. Chwilę po tym epizodzie, pracowała również w Pytaniu na śniadanie, skąd na stałe przeszła już do branży wnętrzarskiej. Jeden z jej najpopularniejszych programów to Dorota Was urządzi.

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami zdjęciem bez makijażu

Szelągowska postawiła na naturalność. Jej ostatnie zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów, ponieważ nie ma na nim grama makijażu, a dodatkowo widać również odrosty.

Bez filtra, pracy, budzika (córka go godnie zastępuje), przyciasnych spodni i stanika. Z ludźmi, których kocham. Uwielbiam lipiec – napisała pod zdjęciem projektantka.

Zobacz również: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu! 

Dorota Szelągowska, która skończyła 40 lat to kolejna fotografia gwiazdy, która sprzeciwia się filtrom na Instagramie. Fani są zachwyceni tą wersją gwiazdy i porównują ją do słynnej mamy, pisarki, Katarzyny Grocholi. Chociaż panie dzieli przede wszystkim kolor włosów – Szelągowska jest blondynką, a Grochola brunetką. Trudno jednak nie zauważyć podobieństwa!

Jak Wam się podoba Szelągowska w wersji saute? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.