Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Ze świata urody

Dominika Tajner zmieniła fryzurę! Takiej długości jeszcze nie miała!

Odświeżyła także kolor! Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 10 września 2020 10:30
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner odkąd przefarbowała włosy na jasny kolor, stała się znacznie bardziej wyrazista. Zdecydowanie to jej odcień – czuje się w nim pewna siebie, kobieca i seksowna. Nic dziwnego, dodał jej uroku! Okazuje się, że nawet z blondem można eksperymentować, co gwiazda pokazała na swoim najnowszym InstaStory… a wszystko to w związku z nowym projektem, nad którym właśnie pracuje! Pochwaliła się wyjątkową fryzurą, której w jej wydaniu jeszcze nigdy nie widzieliśmy!

Związek Tajner z Michałem Wiśniewskim

Niewątpliwie relacja z kontrowersyjnym liderem zespołu Ich Troje sprawiła, że Dominika zyskała na popularności. Kiedy po 7 latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść, gwiazda była w kluczowym momencie swojej drogi zawodowej. Brała wówczas udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie walczyła o Kryształową Kulę i pojawiała się na wielu branżowych imprezach. Teraz oboje z Michałem Wiśniewskim są w nowych, szczęśliwych związkach, a Dominika nie patrzy w przeszłość!

Dominika Tajner realizuje nowy projekt ślubny

Jeszcze za czasów związku z Wiśniewskim, Dominika Tajner dała się poznać jako świetna bizneswoman. Zajęła się również karierą męża, dbając o jego dobry wizerunek i trzeba przyznać, że szło jej to perfekcyjnie. Tym razem gwiazda postanowiła iść nieco dalej i zagłębić się w branżę ślubną, a konkretniej w organizowanie eventów. Dla jej fanów z pewnością szokująca była informacja, że do współpracy zaprosiła… byłego męża, Michała Wiśniewskiego.

Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny.

Nowa fryzura Dominiki Tajner na jesień 2020

Jak to mówią, kobieta zmienia fryzurę w ważnych momentach swojego życia. Wraz z nowym biznesem, Dominika Tajner postawiła także na metamorfozę. Swoją wizytę w salonie fryzjerskim zrelacjonowała na Instagramie. Zdecydowała się przede wszystkim na odświeżenie koloru blond, który jeszcze bardziej rozjaśniła. To jednak nie koniec zmian.

Dominika Tajner zmienila fryzure 2020
Fot. Instagram

Po serii zabiegów Dominika Tajner zaprezentowała się fanom w dużo dłuższych włosach! To dopiero spektakularna metamorfoza na jesień 2020. Gwiazda wygląda promiennie i wydaje się, że nastał kolejny dobry moment w jej życiu! Kogo Wam teraz przypomina? 

Dominika Tajner zmienila fryzure 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czasami potrafię być poważna... 😃😃😃

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.