Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra
Metamorfozy gwiazd

Dominika Kulczyk zdecydowała się na ogromną metamorfozę!

Takiej fryzury jeszcze nie miała!

Redakcja VIVA! 15 lutego 2021 17:30
Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra

Dominika Kulczyk zaskoczyła widzów wiosennej ramówki TVN, swoją nową fryzurą. Inwestorka i autorka programu Efekt domina na scenie pokazała się bowiem w długiej grzywce zakrywającej brwi! W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy. Jak wyglądała?

Dominika Kulczyk w grzywce

Każdy, kto obserwuje pokazy na nadchodzący sezon wie, że jednym z najmocniejszych trendów dla długich włosów będą grzywki. Także te długie, sięgające za brwi i lekko cieniowane. Właśnie na taką fryzurę zdecydowała się inwestorka i filantropka, Dominika Kulczyk. Musimy przyznać, że nowe cięcie bardzo do niej pasuje. Tylko zobaczcie!

Dominika Kulczyk w grzywce
Fot. fot. Mieszko Piętka/AKPA

Wygląda wspaniale i bardzo młodo. Dominika Kulczyk jest żywym dowodem na to, że nawet taka nieduża zmiana potrafi dramatycznie odmienić wizerunek. Grzywka sprawiła, że jej fryzura nabrała charakteru i dodatkowo pięknie uwypukliła kości policzkowe. Gwiazda wygląda wspaniale – nowocześnie i młodziej niż wcześniej. Internauci podczas ramówki komentowali na żywo, że wygląda na 10 lat mniej!

Co ważne, taka fryzura nie wymaga specjalnego stylizowania i możną ją nosić na wiele sposobów. Długie włosy można także związać w niski kucyk, co sprawdzi się przy licznych wyjazdach Dominiki lub w wysoki kok. Ten ostatni wariant idealnie sprawdzi się także podczas oficjalnych spotkań, a nawet gal!

A może wolicie ją w starym uczesaniu z włosami delikatnie okalającymi twarz?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.