Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O tym się mówi

Dominika Gwit w wiosennej stylizacji! Czy aktorka znowu schudła?

Jak się prezentuje wiosną 2021?

Redakcja VIVA! 13 marca 2021 17:31
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit to aktorka uwielbiana przez fanów. Gwiazda nie tylko ma dystans do siebie, ale również dodaje sił i wiary w swój wygląd i talent wielu kobietom. Sama jest szczęśliwie zakochana i z każdym dniem coraz bardziej świadoma siebie i swojego ciała. Dominika Gwit już wiele razy w wywiadach opowiadała o swoich doświadczeniach z odchudzaniem i drodze jaką przeszła, żeby zrozumieć kim jest i co powinna w sobie pokochać. Aktorka jest bardzo aktywna zawodowo, udziela się również w social mediach, gdzie zaraża innych optymizmem, prezentuje się w nowych stylizacjach i na bieżąco informuje fanów, o tym co dzieje się w jej życiu.

Zobacz także: Dominika Gwit pokazała nowe zdjęcie! Czy gwiazda znów się odchudza?

Pamiętaj, to Ty jesteś dla siebie najważniejsza. Kochaj siebie. Swoje wady i zalety, piękno i niedoskonałości, które też są piękne, tylko trzeba się nauczyć je kochać. Wtedy świat staje się piękniejszy, jaśniejszy i otwarty na miłość. Dajesz Miłość i ją dostajesz. Kompleksy. Nasza największa zmora. Ciężka praca, by się od nich uwolnić,by oddychać pełną piersią. Ta praca jest niezbędna. Wtedy poczujesz się wolna.

Dominika Gwit w wiosennej stylizacji, jak wygląda wiosną 2021?

Dominika Gwit od kilku tygodni bardzo aktywnie pokazuje się w wiosennych lookach. Gwiazda wyciągnęła już z szafy letnie sukienki i jeansową kurtkę i przywołuje wiosnę. Jednocześnie apeluje do wszystkich fanek, żeby pokochały swoją kobiecość. Czy aktorka przybrała na wadze? Czy to jedynie ta sukienka wyraźnie dodaje jej kilogramów? Tak czy inaczej wygląda naprawdę pięknie i bardzo kobieco! Co podkreślają wierne fanki na Instagramie.

Wszystkiego najlepszego kochanie z okazji naszego święta 💕 pięknie wyglądasz 😘😘

Ładna stylizacja oprócz butów takie po babci...okropne buty

Jesteś piękna Dominiko i wzorem dla wszystkich kobiet 👏👏❤️

Zobacz także: Dominika Gwit pozuje w bikini na plaży i zaraża optymizmem!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.