Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Dominika Gwit zmieniła kolor włosów! Czy wygląda lepiej?

W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliście!

Marta Cieplak 28 maja 2020 14:30
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit okres pandemii i restrykcji dotyczących wychodzenia z domu spędziła w domu, ale bardzo intensywnie. Założyła nawet na YouTubie dwa kanały, w tym jeden poświęcony dzieciom, w którym czyta maluchom bajki: Dominika bajki czyta. Aktywnie prowadziła też swoje konto na Instagramie. I właśnie tam pokazała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze, na którą zdecydowała się zaraz po zdjęciu zakazów korzystania z salonów fryzjerskich. Jesteście ciekawi jak teraz wygląda aktorka?

Dominika Gwit w rozjaśnionych włosach

Dominika od bardzo dawna miała ciemne włosy, dlatego ich rozjaśnienie dla wielu osób może być zaskakujące. Ale doskonale rozumiemy potrzebę zmian, szczególnie po tak trudnym dla wszystkich czasie. Zastanawiamy się tylko, czy Dominika do lata nie zostanie platynową blondynką?! To było coś!

Na razie włosy są o kilka tonów jaśniejsze i efektownie pofalowane. Jak sama Dominika to określiła:

No to się odgruzowałam:-) włosy zrobione, pazury i brwi zrobione. #jestemjaknowa

Jesteśmy przekonani, że pod hashtagiem #jestemjaknowa w przeciągu najbliższych kilku tygodni podpisze się większość Polek, które właśnie czekają na umówione wizyty u kosmetyczek, fryzjerów i manikiurzystek!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.