Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Ze świata urody

Dominika Gwit pozuje w bikini na plaży i zaraża optymizmem!

Ciałopozytywna aktorka wygląda zachwycająco!

Aleksandra Frankowska 17 sierpnia 2020 13:30
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit znana jest ze swoich krągłych kształtów, których absolutnie się nie wstydzi! To ewenement na skalę całego show biznesu i wzór do naśladowania dla kobiet, które nie akceptują swojego ciała. Gwit często dzieli się przemyśleniami na temat swojej sylwetki, a także myślenia na swój temat. Jak sama powtarza, wszystko dzieje się w głowie. Aktorka wypoczywa właśnie ze swoim mężem nad morzem, skąd podzieliła się zdjęciami w bikini!

Dominika Gwit kusi w bikini podczas wakacji 2020

Aktorka uwielbia zarażać swoją pozytywną energią, którą czuje się od niej na kilometr. Wielu jej fanów twierdzi, że nikt tak nie poprawia im dnia, jak właśnie Dominika. W swoich social mediach gwiazda chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego. Tym razem również wakacji. Gwiazda wraz z mężem wybrała się na urlop, gdzie wypoczywa korzystając z promieni gorącego słońca. Dominika nie bierze do siebie negatywnych komentarzy, które często pojawiają się na jej profilu. Na szczęście tych z komplementami jest znacznie więcej! Fani uwielbiają ją za optymizm oraz miłość do samej siebie. Na zdjęciach aktorka wygląda promiennie i radośnie! Ubrana w kapelusz z dużym rondem, wygląda jak prawdziwa hollywoodzka gwiazda!

No cześć!!! Wysyłam Wam Miłość!!! Kto dziś plażuje ? A kto w domu odpoczywa? W razie czego na moim kanale na Youtube wylądowały nowe bajki! Zapraszam! Iink w bio 🙂 Odpoczywajcie, relaksujcie się! Buuuziool.

Nowe projekty Dominiki Gwit 2020

Okres kwarantanny sprawił, że aktorka zaangażowała się w nowe realizacje. Obecnie nagrywa między innymi filmy na kanał YouTube, gdzie czyta bajki dla najmłodszych, a także wykłady, które można znaleźć na specjalnej cyfrowej platformie. Na Instagramie chętnie dzieli się aktualnymi informacjami również na temat swoich działań i zachęca obserwatorów do śledzenia swoich postępów.

Dominika Gwit zachwyca w bikini 2020
Fot. Instagram

Dominika Gwit zachwyca w bikini 2020
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.