Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Ze świata urody

Dominika Gwit pokazała nowe zdjęcie! Czy gwiazda znów się odchudza?

Na jej Instagramie aż wrze od spekulacji fanów...

Aleksandra Frankowska 8 września 2020 14:30
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit znana jest przede wszystkim ze swojej ciałopozytywnej postawy i namawiania kobiet do samoakceptacji. Aktorka, która chętnie udziela się w swoich kanałach social media, tym razem zaprezentowała nowe zdjęcie, które przykuło uwagę fanów. Dominika wydaje się na nim nieco szczuplejsza, przez co zaczęły się spekulacje, czy Dominika Gwit znów się odchudza?

Dominika Gwit pokazała początek kolejnej metamorfozy?

Odkąd Dominika Gwit powróciła do swojej dawnej wagi, promuje wśród swoich obserwatorów trend na akceptację swojego działa. Podkreśla, że piękno nie jest wyrażone w rozmiarach jakie nosimy, a przede wszystkim w ludzkim wnętrzu. Na najnowszym zdjęciu Dominiki internauci dopatrzyli się zmiany w jej sylwetce. Posypało się wiele komentarzy dopytujących gwiazdę, czy znów przeszła na dietę.

Dominika Gwit o swojej przemianie

Spekulacje na temat zmian w życiu aktorki rozgorzały pod jej zdjęciem na dobre. Niektórzy fani zaczęli zastanawiać się czy przeszła na nową dietę, czy może to efekt treningów. Na komentarz aktorki nie trzeba było długo czekać. Jak zwykle, odniosła się szczerze do swojej wagi i nieco poskromiła zbyt odważnych obserwatorów udowadniając, że nie wprowadziła do swojego życia żadnych zmian

Nawet osobie, z którą jesteśmy blisko, mamie czy przyjaciółce, nie powiedziałabym: "gruba jesteś. (...) Jak się widzi, że ktoś przybrał na wadze, że coś jest nie tak, to można zapytać, czy coś się w twoim życiu zmieniło? A może zasugerować wizytę u lekarza, badania? Bo często przybieranie na wadze wynika z chorób, złych wyników badań, z niezdrowego trybu życia.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.