Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit opublikowała odważne zdjęcie w samym stroju kąpielowym!

Fani nieco się zaniepokoili...

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 12:15
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit pierwsze kroki w karierze aktorki stawiała na planie filmu Galerianki, wystąpiła też w serialu Przepis na życie. Obecnie artystka bardziej spełnia się teatralnie i nieco wycofała się z show-biznesu. Korzystając z wolnego czasu, aktorka postanowiła wybrać się na kilka dni na Mazury, nad Jezioro Ryńskie. Gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciami z wypoczynku pozując wyłącznie w stroju kąpielowym. Obserwatorzy zwrócili uwagę szczególnie na jedną rzecz, która wydaje się być niepokojąca. Co to takiego?

Dominika Gwit pozuje w stroju kąpielowym

Dominika przyznała w social mediach, że kocha krótkie urlopy właśnie w Polsce. Jak napisała pod jednym ze zdjęć:

Uwielbiam naszą piękną polską przyrodę. Od zawsze latem jeżdżę po Polsce.

Jak przystało na urlop nad jeziorem, Gwit postanowiła popływać. Relację zdała na swoim Instagramie, a także opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w samym stroju kąpielowym. Jej fani od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół. Mimo że mamy początek czerwca, pogoda zdecydowanie nie dopisuje. Czy faktycznie jest to idealny moment na pływanie i opalanie w bikini? Pod postem pojawiły się właśnie takie pytania:

Jest aż tak cieplo ze w wodzie się kąpiesz???? Czy należysz do morsów u nas woda lodowata. Myślałam że to zdj sprzed roku😁

O jejku 🙂 Nie za zimno jeszcze na strój kąpielowy? Pozdrawiam 😉

Wygląda na to, że pogoda dla Dominiki nie stanowi żadnego problemu. Widać, że urlop na Mazurach sprawia jej wielką przyjemność, a to jest najważniejsze! Koniecznie zobaczcie zdjęcia opublikowane przez aktorkę.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.