Ostatnie poczynania gwiazdy wywołały burzę w sieci

Konrad Szczęsny 4 czerwca 2018 15:29

Gdy w 2014 roku schudła 50 kilogramów, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Dominika Gwit z dnia na dzień stała się bohaterką portali plotkarskich i opowiadała o swojej spektakularnej metamorfozie w każdym wywiadzie. Niestety, rok później zaczęła tyć i – jak wyznała – było to spowodowane obsesją odchudzania i tym, że „gdy skończyła się dieta, rozjechała się”. Sprawa była o tyle poważna, że wydała w kwietniu 2016 roku książkę Moja droga do nowego życia, w której opowiedziała o swojej walce o idealną sylwetkę. Niedawno aktorka wpadła na pomysł zorganizowania warsztatów dla kobiet w rozmiarze plus size, żeby pokazać im „jak i gdzie fajnie się ubrać i nie wydać całego majątku”. W sieci pojawiają się jednak komentarze, że gwiazda promuje w ten sposób otyłość, zamiast z nią walczyć. W końcu aktorka postanowiła raz na zawsze rozprawić się z negatywnymi opiniami na swój temat w ostrym wpisie na Instagramie!

Dominika Gwit o nadwadze, otyłości i promowaniu warsztatów dla kobiet plus size

Dominika Gwit jest wyraźnie oburzona zarzutami, jakoby organizacja warsztatów była promowaniem otyłości. Ujście swojej frustracji dała, publikując zdjęcie z wymownym podpisem na Instagramie.

„TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa, TAK - mam do tego prawo, TAK - będę o tym mowić głośno! NIE - nie zamkne się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE - nie promuję otyłości!”, grzmi aktorka.

I dodaje, że taka, jaka jest, czuje się atrakcyjna, kochana i szczęśliwa.

„Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana!Żyję i uwielbiam to moje życie!!!! A w warsztatach biorę udział, bo chcę się swym szczęściem dzielić i dodawać innym pewności siebie! Hejterów pozdrawiam!😉”, napisała Dominika Gwit.

Internauci o wadze Dominiki Gwit

Choć na Instagramie gwiazdy nie brakuje pozytywnych i wspierających ją komentarzy, na innych portalach internauci nie są już tak jednomyślni i przychylni aktorce. Podkreślają, że zamiast promować warsztaty dla kobiet w rozmiarze plus size, powinna skupić się na powrocie do wagi, która nie będzie zagrożeniem dla jej zdrowia. 

Zgadzasz się z tą opinią?  

1/6
Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Copyright @East News
1/6

Dominika Gwit we wrześniu 2017 roku. Czy aktorka faktycznie promuje swoją działalnością otyłość?

2/6
Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Copyright @East News
2/6

Dominika Gwit postanowiła zorganizować warsztaty dla kobiet w rozmiarze plus size, na których będzie im radziła „jak i gdzie fajnie się ubrać i nie wydać całego majątku”.

(tak aktorka wyglądała w grudniu 2017 roku)

3/6
Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Copyright @East News
3/6

Internauci twierdzą jednak, że warsztaty organizowane przez Dominikę Gwit  to promowanie otyłości.

(tak aktorka wyglądała w grudniu 2017 roku, z Krzysztofem Ibiszem w trakcie spektaklu)

4/6
Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Copyright @East News
4/6

Dominika Gwit broni się, że wie, że jest chora i zmaga się z otyłością, ale mimo wszystko stara się żyć tak, by ta świadomość jej nie frustrowała i nie podcinała skrzydeł.

(aktorka w grudniu 2017 roku w trakcie spektaklu, z Krzysztofem Ibiszem)

5/6
Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Copyright @East News
5/6

Dominika Gwit podkreśla, że czuje się kochana, szczęśliwa, silna i mądra.

6/6
Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Copyright @East News
6/6

Dominika Gwit w 2014 roku schudła 50 kilogramów. Niestety, już rok później zaczął dopadać ją efekt jo-jo.

(tak aktorka wyglądała w styczniu 2018 roku)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.