Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
z życia gwiazd

Dominika Gwit już tak nie wygląda! Aktorka ma nową fryzurę

Zmieniła też kolor włosów?

Monika Katarzyna Krupska 24 lipca 2018 10:56
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Od kilku tygodni głośno jest o Dominice Gwit! Wszystko z powodu ślubu aktorki z wieloletnim partnerem Wojciechem Dunaszewskim. Gwiazda do uroczystości przygotowywała się przez długie miesiące, w tym nie obcinała włosów. Teraz po fakcie, w końcu mogła podstawić się pod nożyczki! 

Co z włosami zrobiła Dominika Gwit?

Dominika Gwit-Dunaszewska od lat nosi krótkie włosy. Aktorka czasami je kręci. Na zmianę możemy obserwować wersję z grzywką i bez. Gdy początku lipca stanęła na ślubnym kobiercu gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy, które lekko pofalowała i całość dopełniał na głowie wianek. Teraz po kilku tygodniach od uroczystości, aktorka wyznała, że w końcu mogła zmienić fryzurę. Najwidoczniej dłuższe włosy nie odpowiadały Dominice. 

„Po 5 miesiącach zapuszczania włosów do ślubu w końcu wybralam się do fryzjera. No i jak zwykle jestem zachwycona!”, napisała na swoim profilu na Instagramie. Pokazała zdjęcie z nieco krótszymi włosami, pięknie umodelowanymi. Nie zmieniła koloru włosów. 

Fani w komentarzach zachwycili się nowym uczesaniem aktorki. „Ślicznie Pani wygląda”, „Piękna fryzurka”, pisali internauci. 

Pasują takie włosy Dominice?  

 

Foto @filip_bobek #wedding #happiness #husband #wife #love

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.