Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
z życia gwiazd

Dominika Gwit już tak nie wygląda! Aktorka ma nową fryzurę

Zmieniła też kolor włosów?

Monika Katarzyna Krupska 24 lipca 2018 10:56
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Od kilku tygodni głośno jest o Dominice Gwit! Wszystko z powodu ślubu aktorki z wieloletnim partnerem Wojciechem Dunaszewskim. Gwiazda do uroczystości przygotowywała się przez długie miesiące, w tym nie obcinała włosów. Teraz po fakcie, w końcu mogła podstawić się pod nożyczki! 

Co z włosami zrobiła Dominika Gwit?

Dominika Gwit-Dunaszewska od lat nosi krótkie włosy. Aktorka czasami je kręci. Na zmianę możemy obserwować wersję z grzywką i bez. Gdy początku lipca stanęła na ślubnym kobiercu gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy, które lekko pofalowała i całość dopełniał na głowie wianek. Teraz po kilku tygodniach od uroczystości, aktorka wyznała, że w końcu mogła zmienić fryzurę. Najwidoczniej dłuższe włosy nie odpowiadały Dominice. 

„Po 5 miesiącach zapuszczania włosów do ślubu w końcu wybralam się do fryzjera. No i jak zwykle jestem zachwycona!”, napisała na swoim profilu na Instagramie. Pokazała zdjęcie z nieco krótszymi włosami, pięknie umodelowanymi. Nie zmieniła koloru włosów. 

Fani w komentarzach zachwycili się nowym uczesaniem aktorki. „Ślicznie Pani wygląda”, „Piękna fryzurka”, pisali internauci. 

Pasują takie włosy Dominice?  

 

Foto @filip_bobek #wedding #happiness #husband #wife #love

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.