Dominika Gawęda
Fot. Bartosz Krupa/East News
Metamorfozy gwiazd

Dominika Gawęda z Blue Cafe już tak nie wygląda!

Piosenkarka zdecydowała się na radykalną metamorfozę!

Marta Cieplak 30 lipca 2019 08:00
Dominika Gawęda
Fot. Bartosz Krupa/East News

Piosenkarka znana ze swoich długich włosów właśnie zdecydowała się na ostre cięcie! Wokalistka Blue Cafe dołączyła tym samym do grona gwiazd, które w tym roku zdecydowały się na boba – najmodniejszą fryzurę sezonu!

Metamorfoza Dominiki Gawędy

Dominika od lat nosiła półdługie i długie włosy, zmieniała jedynie ich kolory. Były najczęściej brązowe, choć w zeszłym roku nosiła też jasny blond! Tym razem nie tylko zdecydowała się na krótkie, geometryczne cięcie z przedziałkiem po środku, ale także na znaczne przyciemnienie włosów. Teraz są niemal kruczoczarne!

Musimy przyznać, że wygląda fantastycznie. Tego samego zdania są też jej fani, którzy piszą: „Kochana wyglądasz po prostu bosko!”. „Jaka Ty jesteś piękna!”, „Śliczna”, „Anioł w czerni”. A Tobie jak się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 #ontheset @pascalproduction_pl Styling: @bartek_indyka , Make up: @izabelawojcik21 , Hair: @nolan_hair

A post shared by Blue Cafe (@bluecafe.official) on

A tak wyglądała jeszcze niedawno...

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.