Dominika Gawęda
Fot. Bartosz Krupa/East News
Metamorfozy gwiazd

Dominika Gawęda z Blue Cafe już tak nie wygląda!

Piosenkarka zdecydowała się na radykalną metamorfozę!

Marta Cieplak 30 lipca 2019 08:00
Dominika Gawęda
Fot. Bartosz Krupa/East News

Piosenkarka znana ze swoich długich włosów właśnie zdecydowała się na ostre cięcie! Wokalistka Blue Cafe dołączyła tym samym do grona gwiazd, które w tym roku zdecydowały się na boba – najmodniejszą fryzurę sezonu!

Metamorfoza Dominiki Gawędy

Dominika od lat nosiła półdługie i długie włosy, zmieniała jedynie ich kolory. Były najczęściej brązowe, choć w zeszłym roku nosiła też jasny blond! Tym razem nie tylko zdecydowała się na krótkie, geometryczne cięcie z przedziałkiem po środku, ale także na znaczne przyciemnienie włosów. Teraz są niemal kruczoczarne!

Musimy przyznać, że wygląda fantastycznie. Tego samego zdania są też jej fani, którzy piszą: „Kochana wyglądasz po prostu bosko!”. „Jaka Ty jesteś piękna!”, „Śliczna”, „Anioł w czerni”. A Tobie jak się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 #ontheset @pascalproduction_pl Styling: @bartek_indyka , Make up: @izabelawojcik21 , Hair: @nolan_hair

A post shared by Blue Cafe (@bluecafe.official) on

A tak wyglądała jeszcze niedawno...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…