Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
METAMORFOZY GWIAZD

Doda zaskoczyła nową fryzurą! Zmiany dokonała podczas kwarantanny?

Jak oceniacie jej look?

Redakcja VIVA! 26 marca 2020 12:30
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Czasy, gdy Doda decydowała się na szalone fryzury i kontrowersyjne stroje już dawno za nami. Obecnie piosenkarka stawia na bardziej naturalny wygląd i raczej nie zobaczymy jej w mocno rozjaśnionych włosach. Ostatnio jednak gwiazda zaskoczyła zdjęciem, na którym widać, że ma zupełnie inną fryzurę. Czyżby Doda samodzielnie ścięła sobie włosy na kwarantannie? Koniecznie czytajcie dalej!

Doda zdecydowała się na metamorfozę?

Podczas akcji #zostańwdomu, większość gwiazd postanowiło regularniej udzielać się w social mediach. Do tego grona dołączyła również Dorota Rabaczewska. Jak się okazuje, gwiazda kwarantannę spędza w domowym zaciszu ze swoim mężem Emilem. Widać, że Doda jest na bieżąco z informacjami dotyczącymi zakażeniami koronawirusem, a wiedzą dzieli się na Instagramie. Aby nieco oderwać się od rzeczywistości, artystka na Instastories pokazała zabawny, z życia wzięty cytat:

Fryzura z grzywką
Fot. INSTAGRAM: @dodaqueen

Na kolejnym zdjęciu możemy zauważyć Dodę, która ma grzywkę. We fryzurze jest jej do twarzy i taki look bardzo jej pasuj. Jednak nie jest to aktualna fotografia. Piosenkarka postanowiła podzielić się zdjęciem sprzed lat, gdy jeszcze decydowała się na doczepiane włosy. Nie jest to jej naturalna fryzura. Kto wie może po kwarantannie zdecyduje się na podobny look!  

Fryzura z grzywką
Fot. INSTAGRAM: @dodaqueen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.