Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Doda obcięła włosy na boba?! Piosenkarka jest nie poznania!

„Myślałam, że to Pamela Anderson” piszą fani po tej metamorfozie!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 19:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda nie przestaje zaskakiwać! Ostatnio bardzo schudła i sama przyznaje, że to zasługa nowej diety, której restrykcyjnie przestrzega. Do tego publikuje zdjęcia z planu filmowego, bo zaczęła zdjęcia do nowego filmu Marii Sadowskiej Dziewczyny z Dubaju, którego premiera już w styczniu 2021. A teraz pokazała się w zupełnie nowej fryzurze i... nowym kolorze oczu! To zapewne charakteryzacja na planie, ale może ta chwilowa metamorfoza sprawi, że piosenkarka zdecyduje się na krótkie cięcie także w realu?

Doda w krótkich włosach

Na jednym z ostatnich zdjęć Dody na Instagramie naprawdę trudno ją poznać. Nie dość, że ma włosy obcięte na boba z grzywką typu curtain bang, to jeszcze do tego jej włosy mają piękny, zielony odcień!

Człowiek się zmienia, wyrasta ze starych sytuacji jak dziecko z ubrań. Czas płynie i zmienia wszystko." Olga Tokarczuk, „Dom dzienny, dom nocny” napisała pod postem.

Ta z pozoru niewielka zmiana sprawiła, że piosenkarka wygląda zupełnie inaczej. Fani są zachwyceni tą metamorfozą i zasypują piosenkarkę komplementami:

Taka Fryzura Ci pasuje! a zielony kolor oczuuu kozaaaaaak!! :) idealnie :)

Super zmiana!😍😍😍

Wspaniałe 😍 jestem zachwycona

Porównują ją też do Pameli Anderson i... Marylin Monroe! A Wam kogo Doda przypomina w takim wydaniu? I czy wolicie ją w krótkich czy jednak w długich włosach? Nam trudno się zdecydować...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Próby kamerowe 🎬

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.