Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Doda obcięła włosy na boba?! Piosenkarka jest nie poznania!

„Myślałam, że to Pamela Anderson” piszą fani po tej metamorfozie!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 19:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda nie przestaje zaskakiwać! Ostatnio bardzo schudła i sama przyznaje, że to zasługa nowej diety, której restrykcyjnie przestrzega. Do tego publikuje zdjęcia z planu filmowego, bo zaczęła zdjęcia do nowego filmu Marii Sadowskiej Dziewczyny z Dubaju, którego premiera już w styczniu 2021. A teraz pokazała się w zupełnie nowej fryzurze i... nowym kolorze oczu! To zapewne charakteryzacja na planie, ale może ta chwilowa metamorfoza sprawi, że piosenkarka zdecyduje się na krótkie cięcie także w realu?

Doda w krótkich włosach

Na jednym z ostatnich zdjęć Dody na Instagramie naprawdę trudno ją poznać. Nie dość, że ma włosy obcięte na boba z grzywką typu curtain bang, to jeszcze do tego jej włosy mają piękny, zielony odcień!

Człowiek się zmienia, wyrasta ze starych sytuacji jak dziecko z ubrań. Czas płynie i zmienia wszystko." Olga Tokarczuk, „Dom dzienny, dom nocny” napisała pod postem.

Ta z pozoru niewielka zmiana sprawiła, że piosenkarka wygląda zupełnie inaczej. Fani są zachwyceni tą metamorfozą i zasypują piosenkarkę komplementami:

Taka Fryzura Ci pasuje! a zielony kolor oczuuu kozaaaaaak!! :) idealnie :)

Super zmiana!😍😍😍

Wspaniałe 😍 jestem zachwycona

Porównują ją też do Pameli Anderson i... Marylin Monroe! A Wam kogo Doda przypomina w takim wydaniu? I czy wolicie ją w krótkich czy jednak w długich włosach? Nam trudno się zdecydować...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Próby kamerowe 🎬

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.