Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Doda obcięła włosy na boba?! Piosenkarka jest nie poznania!

„Myślałam, że to Pamela Anderson” piszą fani po tej metamorfozie!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 19:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda nie przestaje zaskakiwać! Ostatnio bardzo schudła i sama przyznaje, że to zasługa nowej diety, której restrykcyjnie przestrzega. Do tego publikuje zdjęcia z planu filmowego, bo zaczęła zdjęcia do nowego filmu Marii Sadowskiej Dziewczyny z Dubaju, którego premiera już w styczniu 2021. A teraz pokazała się w zupełnie nowej fryzurze i... nowym kolorze oczu! To zapewne charakteryzacja na planie, ale może ta chwilowa metamorfoza sprawi, że piosenkarka zdecyduje się na krótkie cięcie także w realu?

Doda w krótkich włosach

Na jednym z ostatnich zdjęć Dody na Instagramie naprawdę trudno ją poznać. Nie dość, że ma włosy obcięte na boba z grzywką typu curtain bang, to jeszcze do tego jej włosy mają piękny, zielony odcień!

Człowiek się zmienia, wyrasta ze starych sytuacji jak dziecko z ubrań. Czas płynie i zmienia wszystko." Olga Tokarczuk, „Dom dzienny, dom nocny” napisała pod postem.

Ta z pozoru niewielka zmiana sprawiła, że piosenkarka wygląda zupełnie inaczej. Fani są zachwyceni tą metamorfozą i zasypują piosenkarkę komplementami:

Taka Fryzura Ci pasuje! a zielony kolor oczuuu kozaaaaaak!! :) idealnie :)

Super zmiana!😍😍😍

Wspaniałe 😍 jestem zachwycona

Porównują ją też do Pameli Anderson i... Marylin Monroe! A Wam kogo Doda przypomina w takim wydaniu? I czy wolicie ją w krótkich czy jednak w długich włosach? Nam trudno się zdecydować...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Próby kamerowe 🎬

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.