Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
METAMORFOZY GWIAZD

Doda przeszła ogromną metamorfozę. Piosenkarka strasznie schudła i jest nie do poznania!

Czy fani powinni mieć powody do niepokoju?

Redakcja VIVA! 12 maja 2020 15:30
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Piosenkarka w show-biznesie jest już od lat. Gdy stawiała pierwsze kroki w karierze była kontrowersyjna, nie bała się odważnych stylizacji oraz eksperymentowała z makijażem. Mowa oczywiście o Dodzie! Obecnie wokalistka zmieniła się nie do poznania. Podczas ważnych wyjść pokazuje się częściej w kobiecych lookach. Musimy przyznać, że odzwyczailiśmy się od radykalnych zmian, dlatego ostatnie zdjęcia Doroty zwróciło naszą szczególną uwagę. Piosenkarka pokazała zdjęcia na Instagramie, na których widać, jak obecnie wygląda jej sylwetka. Doda znacznie schudła i w pierwszej chwili można jej nie poznać!

Doda - czy ma anoreksję?

Przez ostatni czas Dorota z pewnością nie próżnowała i dbała o swoją formę fizyczną. Na fotografiach można zauważyć jej płaski brzuch oraz mięśnie, które kiedyś nie były tak zarysowane. Mamy wrażenie, że nieco zmieniła się także jej twarz - jest szczuplejsza, a kości policzkowe są jeszcze bardziej wyraźne. Doda ewidentnie jest dumna z tej zmiany i, jak napisała na Instagramie, jest to: Forma życia. Jednak czy fani podzielają jej zdanie? Piosenkarka dostała mnóstwo komentarzy i wiele osób podejrzewa u niej anoreksję: ,,Gdzie kobiece krągłości ?", ,,Chudzina", ,,Anoreksja??". Inni zaś podziwiają i dopytują o dietę oraz o to, ile obecnie waży piosenkarka. Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcia Doroty Rabczewskiej oraz filmik, na którym pokazuje, jak wyglądają jej ćwiczenia! Według Was wygląda lepiej czy jesteście za wcześniejszą wersją sprzed metamorfozy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.