Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Doda przeszła radykalną metamorfozę i… nie jest już blondynką!

Zobacz, jak teraz wygląda piosenkarka

Marta Cieplak 25 kwietnia 2019 13:00
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda nie jest już blondynką! Ta wiadomość zelektryzowała fanów piosenkarki. Bo przecież przez lata zmieniał się jej styl, ale kolor włosów zawsze był między platynowym a ciemnym blondem...

Doda w nowym kolorze włosów

Z opisu pod zdjęciem wynika, że gwiazda wróciła do swojego naturalnego odcienia i tylko dodała do niego jaśniejsze pasemka. Co ciekawe, jakiś czas temu Doda postanowiła mniej się malować, a nawet pozwala sobie na wyjście z domu zupełnie bez makijażu. Widać więc, że taki naturalny look coraz bardziej się jej podoba.

Za metamorfozą piosenkarki stoi Gaba Hair, czyli Gabriela Zalewska, stylistka fryzur z Warszawy. Do jej salonu regularnie przychodzą też inne gwiazdy, m.in. Red Lipstick Monster, Maffashion, Honorata Skarbek i Maja Sablewska.

Fani są podzieleni. Część się zachwyca, ale jest też spora grupa, która zdecydowanie woli Dodę w blondzie i namawiają ją na powrót do platyny. Piosenkarka szybko im odpowiedziała: „Dla fanów mam cały pokój blond peruk na koncerty!”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.