Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Doda już tak nie wygląda! Wokalistka jest brunetką!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 11 marca 2021 19:28
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda od lat wierna jest długim blond włosom, które stały się jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym. Na swoim Instagramie pokazała jednak zdjęcie, na którym jest brunetką! Co za zmiana – nikt nie spodziewał się po niej tak szalonej metamorfozy! Jak w ciemnych włosach wygląda Doda?

Doda wróciła z egzotycznych wakacji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wokalistka stosunkowo często odpoczywała. Była między innymi w Meksyku, a także w Turcji, skąd kusiła niesamowitymi zdjęciami widoków i lazurowej wody. Uwagę przyciągała również jej niesamowita sylwetka – zgrabna i wysportowana. Doda chętnie wrzucała zdjęcia w bikini, a takiej figury pozazdrościć mogłaby jej każda kobieta. Pod każdym ze zdjęć sypały się setki komentarzy od zachwyconych fanów, ponieważ Doda im starsza, tym piękniejsza!

Zobacz też: Doda kończy 36 lat. Tak piosenkarka zmieniała się w sesjach dla VIVY!

Doda jest brunetką – skąd taka zmiana?

Dorota Rabczewska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, jak się okazuje z przeszłości. Zniknęły jej blond włosy, a zastąpiła je grzywka i kolor ciemno czekoladowy. Na pierwszy rzut oka jest całkowicie nie do poznania, a fani porównują ją do Angeliny Jolie.

Jej fani są zachwyceni tym wizerunkiem, zwłaszcza męska część. Wiemy, jak bardzo gwiazda uwielbia szaleć, jeśli chodzi o swój wygląd. Domyślamy się jednak, że fryzura to peruka. Gdyby jednak zdecydowała się na trwałą metamorfozę, wyglądałaby zjawiskowo.

Zobacz też: Doda zainspirowała się najmodniejszą fryzurą sezonu i totalnie zmieniła kolor włosów! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…