Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Doda już tak nie wygląda! Wokalistka jest brunetką!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 11 marca 2021 19:28
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda od lat wierna jest długim blond włosom, które stały się jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym. Na swoim Instagramie pokazała jednak zdjęcie, na którym jest brunetką! Co za zmiana – nikt nie spodziewał się po niej tak szalonej metamorfozy! Jak w ciemnych włosach wygląda Doda?

Doda wróciła z egzotycznych wakacji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wokalistka stosunkowo często odpoczywała. Była między innymi w Meksyku, a także w Turcji, skąd kusiła niesamowitymi zdjęciami widoków i lazurowej wody. Uwagę przyciągała również jej niesamowita sylwetka – zgrabna i wysportowana. Doda chętnie wrzucała zdjęcia w bikini, a takiej figury pozazdrościć mogłaby jej każda kobieta. Pod każdym ze zdjęć sypały się setki komentarzy od zachwyconych fanów, ponieważ Doda im starsza, tym piękniejsza!

Zobacz też: Doda kończy 36 lat. Tak piosenkarka zmieniała się w sesjach dla VIVY!

Doda jest brunetką – skąd taka zmiana?

Dorota Rabczewska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, jak się okazuje z przeszłości. Zniknęły jej blond włosy, a zastąpiła je grzywka i kolor ciemno czekoladowy. Na pierwszy rzut oka jest całkowicie nie do poznania, a fani porównują ją do Angeliny Jolie.

Jej fani są zachwyceni tym wizerunkiem, zwłaszcza męska część. Wiemy, jak bardzo gwiazda uwielbia szaleć, jeśli chodzi o swój wygląd. Domyślamy się jednak, że fryzura to peruka. Gdyby jednak zdecydowała się na trwałą metamorfozę, wyglądałaby zjawiskowo.

Zobacz też: Doda zainspirowała się najmodniejszą fryzurą sezonu i totalnie zmieniła kolor włosów! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.