Jak Doda chce zmienić wizerunek i czy naprawdę planuje zabieg pomniejszenia biustu?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Doda rezygnuje z ostrego wizerunku?! Wokalistka przechodzi duchową przemianę

To w jej życiu prawdziwa rewolucja!

Konrad Szczęsny 13 czerwca 2018 13:58
Jak Doda chce zmienić wizerunek i czy naprawdę planuje zabieg pomniejszenia biustu?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ten rok jest dla niej przełomowy. Doda nie tylko wzięła ślub z Emilem Stępniem, lecz także zapowiedziała, że rozważa zniknięcie z show-biznesu. Uruchomiło to lawinę spekulacji dotyczącą tego, że już niebawem wokalistka planuje zajść w ciążę. Dziś natomiast media obiegła sensacyjna informacja, jakoby piosenkarka z Ciechanowa... rozważała radykalną zmianę wizerunku!

Doda chce zmienić wizerunek

Próżno szukać wśród wokalistek rodzimej sceny takiej, która ma równie wiele wcieleń, co Doda. Od blisko 20 lat szokowała nie tylko wypowiedziami, lecz także wyglądem. Nie stroniła od kusych spódniczek, bluzeczek eksponujących jej wydatny biust oraz dodatków, które miały podkreślać jej seksapil. Jednak prowokacje to już przeszłość. Jak donosi jeden z dzienników, Doda zamierza zerwać z przeszłością i rozważa podobno... zmniejszenie biustu!

„Ona ostatnio przeszła duchową przemianę. Wyciszyła się i nie chce już być tak wulgarna, jak w przeszłości”, twierdzi źródło Faktu.

Doda nawróciła się i odbudowuje relacje z Kościołem

Wszystko ma związek z jej powrotem do wiary. Choć jeszcze niedawno wypowiadała się krytycznie na temat nauki Kościoła, co zaowocowało nawet ukaraniem jej karą grzywny przez sąd za obrazę uczuć religijnych, ta postawa to już przeszłość.

„Każdy w życiu ma różne przejścia. Ja też je miałam. Od jakiegoś czasu wróciłam do swoich starych przyzwyczajeń i dobrze się czuję. Nie chodzi o kazania księży czy instytucje kościoła. Po prostu lubię raz w tygodniu na godzinę odsapnąć od tego całego show-biznesu, od tego całego mojego życia i w spokoju odseparować się od tego wszystkiego i jakoś wzmocnić swój kręgosłup moralny i przypomnieć sobie, co jest w życiu najważniejsze”, powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Wiele wskazuje na to, że dawna Doda przechodzi właśnie do historii!  

Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Ślub Dody, Emil Stępień
Fot. Facebook/Doda

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?