Dlaczego Zoe Kravitz usuwa tatuaże?
Fot. Matt Crossick/Press Association/East News
O tym się mówi

Zoë Kravitz usuwa swoje tatuaże!

Skąd taka decyzja? Czy czekają ją życiowe zmiany?

Marta Cieplak 13 sierpnia 2021 19:30
Dlaczego Zoe Kravitz usuwa tatuaże?
Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Zoë Kravitz, podobnie jak jej słynny ojciec, Lenny Kravitz, uwielbia tatuaże. Dlatego szokiem dla fanów była informacja, że aktorka znana m.in. z głośnego serialu Małe kłamstewka, postanowiła je usunąć! Co się stało? Czy to zapowiedź radykalnych zmian w życiu hollywoodzkiej gwiazdy?

Zobacz także: Modne, niewielkie i minimalistyczne tatuaże gwiazd. Te wzory inspirują!

Zoe Kravitz usuwa tatuaże

Okazuje się, że powodem nie jest zmiana stylu ani podejścia do tatuaży. Motyw jest znacznie bardziej prozaiczny. Okazuje się, że Zoë Kravitz usuwa kilka tatuaży, bo po prostu jej się znudziły!

Myślę, że tatuaże są piękną formą ozdoby, taką samą jak makijaż czy biżuteria. Jednak są takie, które podobają mi się bardziej, niż inne. Kilka usunęłam, wyznała 32-letnia aktorka w rozmowie z magazynem InStyle.

Zobacz także: Cara Delevigne, Zoë Kravitz, Kendall Jenner i Kristen Stewart udowadniają, że krótkie włosy są sexy!

Wygląda na to, że aktorka potrzebowała po prostu odmiany. Sama przyznała, że niektórych tatuaży już po prostu nie zauważa, bo tak bardzo się do nich przyzwyczaiła. I dodała, że planuje zrobić sobie kolejne!

Kiedy raz zaczniesz je robić, trudno jest przestać, wyznała w wywiadzie.

Jesteście ciekawi, gdzie pojawią się koleje wzory na jej ciele? My nie możemy się doczekać! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.