ZE ŚWIATA URODY

Kim Kardashian znów wyprostowała córce włosy!

To zdjęcie wywołało burzę na Instagramie!

Aleksandra Charzewska 25 lipca 2018 18:29
North West córka Kim Kardashian
Fot. East News

Obserwatorzy Kim Kardashian West znów są oburzeni! Celebrytka wrzuciła na swój Instagramowy profil zdjęcie małej North całującej w policzek tatę – Kanye Westa. Użytkownicy dostrzegli, że córka Kim po raz kolejny pozuje do fotografii z wyprostowanymi włosami! 

Kim Kardashian wyprostowała North West włosy. Fani są oburzeni

W czerwcu celebrytka po raz pierwszy udostępniła zdjęcie swojej pięcioletniej córki z wyprostowanymi włosach. Tak szybko, jak w sieci pojawiła się fotografia, tak szybko pojawiły się tysiące negatywnych komentarzy. Internauci zarzucali Kim rasizm – North odziedziczyła włosy po swoim ojcu, który jest Afroamerykaninem. Według komentujących wyprostowanie włosów dziewczynki było aktem zwróconym przeciwko ciemnoskórej naturze.

Kim wytłumaczyła, że North bardzo chciała mieć włosy jak jej mama i w dniu jej urodzin uległa prośbom córki i wyprostowała jej włosy stosując nieinwazyjną metodę. Wyjaśniła, że nie ma żadnego problemu z naturalną strukturą włosów córki i zrobiła to tylko i wyłącznie na jej prośbę. 

„To zabawne, że w internecie myślą, że zrobiłam to permanentnie. To była tylko prostownica! Gdzieś nawet przeczytałam, że North ma doczepy [...] Ona ma kręcone włosy, więc gdy je wyprostuje wyglądają na bardzo długie. Nie wierzę, że ludzie tego nie łapią. Czasami trzeba wyluzować! To były jej urodziny i jedyne czego chciała, to zobaczyć, jak to jest mieć wyprostowane włosy." – odpowiedziała na złośliwe komentarze. 

Małe dziewczynki często chcą wyglądać tak, jak ich mamy. Proszą wtedy o pomalowanie paznokci czy pokręcenie włosów. Kim dobrze wie, że North traktuje to jako zabawę i sama podchodzi do tego z dużym dystansem. Robi to, co jako matka uważa za słuszne. 

Zobaczcie, jak North wygląda na zdjęciach, które wywołały burze negatywnych komentarzy na Instagramie.  

dlaczego KKW prostuje córce włosy
Fot. instagram.com/kimkardashian
dlaczego KKW prostuje córce włosy
Fot. instagram.com/kimkardashian

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.