Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi!

Dlaczego Anna Lewandowska się nie waży? Czego się boi?

Trenerka szczerze o swojej wadze!

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 15:27
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska co jakiś czas na swoim profilu na Instagramie organizuje ciekawe Q&A. Fani mogą zadawać jej pytania, a ona odpowiada na wybrane z nich. Dzięki takiej formie kontaktu, fani mogą dowiedzieć się o niej znacznie więcej. Tym razem Anna Lewandowska odpowiedziała szczerze dlaczego się nie waży. Powód może Was zaskoczyć!

Czytaj też: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Ile waży Anna Lewandowska?

Żona Roberta Lewandowskiego od zawsze zachwycała swoją figurą. Trenerka dba nie tyko o odpowiednią aktywność fizyczną, ale również o dietę. Warto zwrócić uwagę, że swoją figurę zachowała, mimo urodzenia dwóch córeczek! Po ciążach błyskawicznie wracała do formy i wygląda fenomenalnie.

Jeden z internautów zadał jej pytanie, ile waży. Lewandowska odpowiedziała szczerze, a jej wyznanie zdziwiło fanów.

Od dawna wolę się mierzyć niż ważyć. Szczególnie kobietom waga potrafi płatać różne figle – napisała Ania na Instagramie.

Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Anna Lewandowska od zawsze jednak powtarza, że stara się żyć zgodnie z potrzebami własnego ciała. Regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Nie ma więc tutaj mowy o nadwadze czy nadprogramowych kilogramach. 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.