Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi!

Dlaczego Anna Lewandowska się nie waży? Czego się boi?

Trenerka szczerze o swojej wadze!

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 15:27
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska co jakiś czas na swoim profilu na Instagramie organizuje ciekawe Q&A. Fani mogą zadawać jej pytania, a ona odpowiada na wybrane z nich. Dzięki takiej formie kontaktu, fani mogą dowiedzieć się o niej znacznie więcej. Tym razem Anna Lewandowska odpowiedziała szczerze dlaczego się nie waży. Powód może Was zaskoczyć!

Czytaj też: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Ile waży Anna Lewandowska?

Żona Roberta Lewandowskiego od zawsze zachwycała swoją figurą. Trenerka dba nie tyko o odpowiednią aktywność fizyczną, ale również o dietę. Warto zwrócić uwagę, że swoją figurę zachowała, mimo urodzenia dwóch córeczek! Po ciążach błyskawicznie wracała do formy i wygląda fenomenalnie.

Jeden z internautów zadał jej pytanie, ile waży. Lewandowska odpowiedziała szczerze, a jej wyznanie zdziwiło fanów.

Od dawna wolę się mierzyć niż ważyć. Szczególnie kobietom waga potrafi płatać różne figle – napisała Ania na Instagramie.

Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Anna Lewandowska od zawsze jednak powtarza, że stara się żyć zgodnie z potrzebami własnego ciała. Regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Nie ma więc tutaj mowy o nadwadze czy nadprogramowych kilogramach. 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.