Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham
ze świata urody

Znamy sekret pięknej skóry Victorii Beckham!

I nie jest to wcale kosmetyk z jej nowej linii...

Marta Cieplak 24 września 2019 16:30
Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham

Victoria Beckham dopiero co wypuściła na rynek linię kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem. W związku z tym udziela licznych wywiadów. W jednej z rozmów z dziennikarzem The Telegraph powiedziała, że piękną skórę zawdzięcza nie kremom, ale właściwej diecie. Na czym polega jej sekret?

Dieta Victorii Beckham

Okazuje się, że projektantka codziennie je... trzy, a nawet cztery awokado! To one dostarczają jej skórze kwasów omega-3 i sporej dawki witaminy E, nazywanej nie bez powodu witaminą młodości. Jak widać po jej skórze warto spróbować tej metody, bo w wieku 45 lat wygląda naprawdę fantastycznie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning x Taking over @victoriabeckhambeauty today, follow me at a very special event in London!!! X kisses

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Podczas konferencji prasowej wyznała też, że „nie zamierza wprowadzać na rynek kremów, które mają zniwelować zmarszczki, bo takie obiecanki to po prostu bzdury”. Dodała też, że nie chce na siłę odmładzać siebie ani innych kobiet, tylko stara się stawiać na naturalność.

My w pełni się z nią zgadzamy! 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.