Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham
ze świata urody

Znamy sekret pięknej skóry Victorii Beckham!

I nie jest to wcale kosmetyk z jej nowej linii...

Marta Cieplak 24 września 2019 16:30
Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham

Victoria Beckham dopiero co wypuściła na rynek linię kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem. W związku z tym udziela licznych wywiadów. W jednej z rozmów z dziennikarzem The Telegraph powiedziała, że piękną skórę zawdzięcza nie kremom, ale właściwej diecie. Na czym polega jej sekret?

Dieta Victorii Beckham

Okazuje się, że projektantka codziennie je... trzy, a nawet cztery awokado! To one dostarczają jej skórze kwasów omega-3 i sporej dawki witaminy E, nazywanej nie bez powodu witaminą młodości. Jak widać po jej skórze warto spróbować tej metody, bo w wieku 45 lat wygląda naprawdę fantastycznie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning x Taking over @victoriabeckhambeauty today, follow me at a very special event in London!!! X kisses

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Podczas konferencji prasowej wyznała też, że „nie zamierza wprowadzać na rynek kremów, które mają zniwelować zmarszczki, bo takie obiecanki to po prostu bzdury”. Dodała też, że nie chce na siłę odmładzać siebie ani innych kobiet, tylko stara się stawiać na naturalność.

My w pełni się z nią zgadzamy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!