Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
Metamorfozy gwiazd

Kim Kardashian przeszła na dietę i znowu sporo schudła!

Co znajduje się w jej nowym menu?

Marta Cieplak 18 lipca 2019 18:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jeszcze nigdy nie była taka szczupła! Uwagę zwraca szczególnie jej super szczupła talia. Co stoi za tą metamorfozą?

Nowa dieta Kim Kardashian

Na filmiku nakręconym ostatnio przez przyjaciółkę Kim, Anastasię Soare (twórczynię marki Anastasia Beverly Hills) widać Kim w obcisłej sukience, która podkreśla jej boskie kształty. Anastasia spytała Kim w żartach co stoi za tą zmianą i czy usunęła sobie żebra. Gwiazda odpowiedziała ze śmiechem, że „nie usunęłam sobie żadnych żeber. Ale wierzę, że wegańska dieta pomaga mi być szczupłą”.

W kwietniu Kim otwarcie przyznała na swoim instastories, że odkąd urodziło się jej najmłodsze dziecko, je tylko posiłki bazujące na warzywach i owocach, w tym acai bowl z owocami i granolą oraz spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym. Jak widać taka dieta przynosi rezultaty. Podobnie schudła ostatnio Julia Kamińska, która także została wegetarianką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink ladies 🎀🎀🎀🎀🤟🏼

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.