Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
Metamorfozy gwiazd

Kim Kardashian przeszła na dietę i znowu sporo schudła!

Co znajduje się w jej nowym menu?

Marta Cieplak 18 lipca 2019 18:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jeszcze nigdy nie była taka szczupła! Uwagę zwraca szczególnie jej super szczupła talia. Co stoi za tą metamorfozą?

Nowa dieta Kim Kardashian

Na filmiku nakręconym ostatnio przez przyjaciółkę Kim, Anastasię Soare (twórczynię marki Anastasia Beverly Hills) widać Kim w obcisłej sukience, która podkreśla jej boskie kształty. Anastasia spytała Kim w żartach co stoi za tą zmianą i czy usunęła sobie żebra. Gwiazda odpowiedziała ze śmiechem, że „nie usunęłam sobie żadnych żeber. Ale wierzę, że wegańska dieta pomaga mi być szczupłą”.

W kwietniu Kim otwarcie przyznała na swoim instastories, że odkąd urodziło się jej najmłodsze dziecko, je tylko posiłki bazujące na warzywach i owocach, w tym acai bowl z owocami i granolą oraz spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym. Jak widać taka dieta przynosi rezultaty. Podobnie schudła ostatnio Julia Kamińska, która także została wegetarianką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink ladies 🎀🎀🎀🎀🤟🏼

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…