Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
Metamorfozy gwiazd

Kim Kardashian przeszła na dietę i znowu sporo schudła!

Co znajduje się w jej nowym menu?

Marta Cieplak 18 lipca 2019 18:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jeszcze nigdy nie była taka szczupła! Uwagę zwraca szczególnie jej super szczupła talia. Co stoi za tą metamorfozą?

Nowa dieta Kim Kardashian

Na filmiku nakręconym ostatnio przez przyjaciółkę Kim, Anastasię Soare (twórczynię marki Anastasia Beverly Hills) widać Kim w obcisłej sukience, która podkreśla jej boskie kształty. Anastasia spytała Kim w żartach co stoi za tą zmianą i czy usunęła sobie żebra. Gwiazda odpowiedziała ze śmiechem, że „nie usunęłam sobie żadnych żeber. Ale wierzę, że wegańska dieta pomaga mi być szczupłą”.

W kwietniu Kim otwarcie przyznała na swoim instastories, że odkąd urodziło się jej najmłodsze dziecko, je tylko posiłki bazujące na warzywach i owocach, w tym acai bowl z owocami i granolą oraz spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym. Jak widać taka dieta przynosi rezultaty. Podobnie schudła ostatnio Julia Kamińska, która także została wegetarianką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink ladies 🎀🎀🎀🎀🤟🏼

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.