dieta dla urody
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Chcesz mieć idealną skórę jak Victoria Beckham? Pokochaj ryby!

Dowiedz się jakie i jak często jeść!

Marta Cieplak 5 lipca 2018 18:15
dieta dla urody
Fot. adobe.stock.com

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak Victoria Beckham dba o skórę? Okazuje się, że to nie tylko kwestia stosowania drogich kosmetyków i dostępu do najnowszych zabiegów. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, była Spice Girls po prostu słucha rad swojego dermatologa, dr Harolda Lancera, którego pacjentkami są także Beyonce, Kim Kardashian, Jennifer Lopez i Margot Robbie.

Dermatolog gwiazd, dr Harold Lancer

Okazuje się, że jedną z najważniejszych wskazówek, jakie Lancer dał Victorii Beckham jest ta, by codziennie jadała... łososia! I to nie raz, ale nawet trzy! Projektantka rzeczywiście przyznaje, że tę rybę jada na śniadanie, obiad lub kolację. I naprawdę nie ma dnia, by łosoś nie gościł w jej menu.

Dlaczego akurat ta ryba, a nie inna? Bo jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, witaminy A i C. A te składniki działają na skórę niwelując stany zapalne (z czym borykała się Victoria) i działają nawilżająco. Są nawet na ten temat badania naukowe opublikowane w Journal of Dermatology, które wykazują, że u osób borykających jedzących dużo ryb i owoców rzadziej występuje trądzik niż u tych, które ryb nie jedzą prawie wcale.

Jeśli nie lubisz łososia, szukaj innych tłustych ryb i jedz dużo awokado, które również jest bogate w kwasy omega 3. A z jego resztek zrób sobie doskonałą maseczkę na skórę! 

 

Good night!!! 😘

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

 

Love spending time with the most amazing sister and mummy! Love u @louisesadams kisses x VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.