Monika Brodka, Brodka, VIVA! listopad 2006, 23/2006
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi

Dawno niewidziana Monika Brodka pokazała się bez makijażu!

Ale zaskakuje nie tylko to!

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2020 14:30
Monika Brodka, Brodka, VIVA! listopad 2006, 23/2006
Fot. Robert Wolański

Monika Brodka to jedna z tych artystek, które swoje życie prywatne skrzętnie skrywają przed światem i bardzo rzadko pokazują się na imprezach branżowych. Woklaistka zdecydowanie bardziej woli pracować nad nowymi piosenkami niż codziennie wrzucać nowe posty na swojego Instagrama. Dlatego też niemal każde jej zdjęcie niezwiązane z promowaniem płyty, jest wyczekwiane przez fanów. Tym razem Monika pokazała się na im na Instastories w zupełnie codziennym wydaniu – rozczochrana i bez makijażu. Jak wygląda teraz wokalistka?

Monika Brodka bez makijażu

Od pewnego czasu Monika przyzwyczaiła nas do tego, że układa włosy w stylu lat 70. Są wygładzone i lekko wywinięte na końcach, a nie kręcone.

Ale tym razem widać ich prawdziwą naturę – te loki są po prostu zjawiskowe! Do tego można zauważyć, że z tyłu są dużo dłuższe niż po bokach, a z przodu nadal jest wyraźnie zarysowana grzywka. No i loki mają niesamowitą objętość - wyglądają prawie jak afro.

monika-brodka-bez-makijazu
Fot. Instagram@missbrodka

Widać też, że Monika Brodka zapozowała bez makijażu. Jej krzywa mina to pewnie żart w stosunku do jednego z fanów, który napisał:

„Za mało udostępniasz naturalnych zdjęć. Jesteś piękną kobietą”.

I w odpowiedzi artystka wrzuciła na stories właśnie tą fotografię. Jak widać ma do siebie duży dystans i nawet grymas na twarzy nie odbiera jej uroku!

A wy wolicie Monikę Brodkę w naturalnym czy scenicznym wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?