Dawid Podsiadło, VIVA! Listopad 2015
Fot. Łukasz Ziętek
Metamorfozy gwiazd

Dawid Podsiadło przeszedł radykalną metamorfozę! Jak teraz wygląda?

Trudno go rozpoznać!

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2019 09:31
Dawid Podsiadło, VIVA! Listopad 2015
Fot. Łukasz Ziętek

Mimo niespełna 26 lat ma na koncie szereg spektakularnych sukcesów, niemal pół miliona sprzedanych płyt w Polsce i grono fanów, które rozrasta się z miesiąca na miesiąc. Został nagrodzony aż sześcioma Fryderykami, m.in. za płytę Małomiasteczkowy. A jego popularność ma wymierne korzyści, także te finansowe. Artysta Dawid Podsiadło potrafi zaskoczyć fanów nie tylko nowym muzycznym materiałem, ale również oryginalnym wizerunkiem. Dawid pojawił się ostatnio na scenie w klubie Stodoła w Warszawie, gdzie swój koncert grała Daria Zawiałow. Wokalista miał okazję z nią zaśpiewać, ale uwadze fanów nie umknęła również zmiana w jego wyglądzie.

Taki KOLO dzisiaj wystąpił z nami w Stodole. Jesteś największa petarda! Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego zakończenia trasy! - napisała Daria Zawiałow na swoim profilu na Instagramie

Fryderyki 2019 zwycięzcy
Fot. Instagram @dylanwishop

Post który opublikowała artystka zwróciła uwagę fanów wokalisty. Okazało się bowiem, że Dawid Podsiadło nie ma już wąsów, do których wszyscy zdążyli się przyzwyczaić. Wokalista zmienił również fryzurę! Pod zdjęciem od razu posypały się komentarze. A Wam jak podoba się nowy look Dawida Podsiadło? 

GDZIE JEST WĄS?! – napisała wielkimi literami jedna z internautek.

Podsiadło bez wąsa wygląda jak 15-latek – stwierdziła kolejna.

Oddawać wąsa Dawida

Dawid jakiś 10 lat młodszy!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.