O TYM SIĘ MÓWI

Na nowej okładce magazynu Love David Beckham pozuje w... zielonym makijażu!

A to nie jedyny znany mężczyzna, który się maluje!

Aleksandra Charzewska 10 stycznia 2019 19:12

Na liście najseksowniejszych mężczyzn świata David Beckham zawsze znajduje się w pierwszej dziesiątce. Ten przystojny, dobrze zbudowany blondyn swoim nieodpartym urokiem zawrócił w głowie wielu kobietom na całym świecie. Na najnowszej okładce magazynu Love możemy zobaczyć go jednak w zupełnie nowej, nie znanej dotąd odsłonie...

David Beckham w zielonym makijażu

Zielone cienie do powiek, a do tego czarna kreska? Czemu nie! Wygląda na to, że David Beckham nie boi eksperymentować się ze swoim wizerunkiem. Co na to jego żona? Victoria jest zachwycona! Na swoim Instagramowym profilu zachwycała się zdjęciem okładkowym męża. Zdania fanów są jednak podzielone…

Wiele obserwatorów pisało, że zdjęcie jest dowodem na to, że David Beckham po prostu nie może wyglądać źle. Inni zaś uważają, że sportowiec wywołuje niepotrzebne zamieszanie i ojej uje sobie męskości.

W wywiadzie David wyznaje, że ostatnio założył nawet własną markę z kosmetykami do pielęgnacji - House 99. W asortymencie House 99 znajdą się kremy nawilżające, peelingi i olejki do brody. W branży  kosmetycznej powstaje coraz więcej marek dedykowanych jedynie mężczyznom, a te, które znane są głównie z kosmetyków kobiecych wypuszczają specjalne linie. W taki sposób postąpiły już między innymi marki Chanel czy Tom Ford.

David Beckham nie jest jednak jedynym mężczyzną w show-biznesie, który nie stroni od kosmetyków. Kto jeszcze lubi się malować?  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.