Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

David Beckham zdecydował się na przeszczep włosów?!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia piłkarza!

Marta Cieplak 25 września 2018 13:30
Fot. East News

Brytyjski dziennik The Sun już pod koniec sierpnia informował, że David Beckham poddał się przeszczepowi włosów. Zapytany o komentarz agent byłego piłkarza odpowiedział wtedy, że „to jego prywatna sprawa. Nie powiem czy to prawda, czy fałsz”. Można więc podejrzewać, że skoro nie zaprzeczył to coś jest na rzeczy. A na najnowszych zdjęciach gwiazdora widocznie widać zagęszczenie i przyciemnienie włosów.

David Beckham po transplantacji włosów

W sieci zawrzało, gdy pokazały się zdjęcia z konferencji ubezpieczeniowej marki AIA, której Beckham jest ambasadorem. Wyraźnie widać na nich, że piłkarz zmienił kolor i że kosmyków na głowie jest zdecydowanie więcej. Oczywiście ciemny kolor optycznie sprawia, że włosy sprawiają wrażenie gęstszych, ale biorąc pod uwagę doniesienia The Sun podejrzewamy raczej, że piłkarz ostatecznie skorzystał z transplantacji włosów. Może potwierdzać to także fakt, że teraz znacznie chętniej pokazuje się bez czapki, co jeszcze kilka miesięcy temu było nie do pomyślenia. Jeśli Beckham potwierdzi te informacje, będzie drugim znanym brytyjskim piłkarzem po Waynie Rooneyu, który skorzystał z takiego zabiegu.

Tak David Beckham wygląda teraz

David Beckham nowa fryzura
Fot. East News

A jeszcze niedawno nawet w domu pozował w czapce...

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.