David Beckham, Romeo Beckham, Brooklyn Beckham, Cruz Beckham
Fot. Instagram / David Beckham
O tym się mówi!

David Beckham i jego synowie w kolorowych fryzurach! Wyglądają identycznie!

Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2021 19:27
David Beckham, Romeo Beckham, Brooklyn Beckham, Cruz Beckham
Fot. Instagram / David Beckham

David Beckham ze swoimi dziećmi ma wyjątkowo silną relację. Cała rodzina jest ze sobą bardzo blisko i spędza wspólnie niemal każdą wolną chwilę. Tym razem były piłkarz pokazał zdjęcie swoimi dwoma młodszymi synami, Cruzem i Romeo w kolorowych fryzurach. Co ciekawe – piłkarz też poddał się tej szalonej, wakacyjnej metamorfozie. Jak wyglądają teraz mężczyźni z rodziny Beckhamów?

Czytaj też: 22 lata temu David i Victoria Beckhamowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”!

David Beckham i synowie mają nowe, kolorowe fryzury

Były piłkarz Manchesteru United i mąż Victorii Beckham to jeden z najprzystojniejszych uznawany jest za jednego z najlepszych i najprzystojniejszych sportowców na świecie. Ojciec czwórki dzieci pochwalił się właśnie zdjęciem prezentującą najnowszą metamorfozę swoją i swoich dwóch synów. Romeo i Cruz wraz z tatą zdecydowali się pofarbować włosy na blond i … róż!

Czasami chłopcom trzeba przypomnieć, kto zrobił to pierwszy w latach 90. Patrząc na ich wyrazy twarzy nie są z tego zadowoleni – napisał David.

Internauci pokochali nowe fryzury Beckhamów, które pokazują, że mają do siebie ogromny dystans i świetnie się razem bawią. Jak Wam się podoba ich metamorfoza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.