David Beckham, Romeo Beckham, Brooklyn Beckham, Cruz Beckham
Fot. Instagram / David Beckham
O tym się mówi!

David Beckham i jego synowie w kolorowych fryzurach! Wyglądają identycznie!

Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2021 19:27
David Beckham, Romeo Beckham, Brooklyn Beckham, Cruz Beckham
Fot. Instagram / David Beckham

David Beckham ze swoimi dziećmi ma wyjątkowo silną relację. Cała rodzina jest ze sobą bardzo blisko i spędza wspólnie niemal każdą wolną chwilę. Tym razem były piłkarz pokazał zdjęcie swoimi dwoma młodszymi synami, Cruzem i Romeo w kolorowych fryzurach. Co ciekawe – piłkarz też poddał się tej szalonej, wakacyjnej metamorfozie. Jak wyglądają teraz mężczyźni z rodziny Beckhamów?

Czytaj też: 22 lata temu David i Victoria Beckhamowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”!

David Beckham i synowie mają nowe, kolorowe fryzury

Były piłkarz Manchesteru United i mąż Victorii Beckham to jeden z najprzystojniejszych uznawany jest za jednego z najlepszych i najprzystojniejszych sportowców na świecie. Ojciec czwórki dzieci pochwalił się właśnie zdjęciem prezentującą najnowszą metamorfozę swoją i swoich dwóch synów. Romeo i Cruz wraz z tatą zdecydowali się pofarbować włosy na blond i … róż!

Czasami chłopcom trzeba przypomnieć, kto zrobił to pierwszy w latach 90. Patrząc na ich wyrazy twarzy nie są z tego zadowoleni – napisał David.

Internauci pokochali nowe fryzury Beckhamów, które pokazują, że mają do siebie ogromny dystans i świetnie się razem bawią. Jak Wam się podoba ich metamorfoza? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.