Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Ze świata urody

Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca Radosława Majdana do zabiegów medycyny estetycznej!

Namawia go na laser!

Redakcja VIVA! 22 listopada 2019 15:32
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda, która w wyjątkowy i bardzo przemyślany sposób dba o swój wizerunek. Współpracuje z najlepszymi stylistami i makijażystami, podąża za najnowszymi trendami, dba o sylwetkę i nie ukrywa, że korzysta z dóbr medycyny estetycznej. Jako jedna z pierwszych celebrytek odważnie skróciła włosy, do modnego boba. Uwielbia oryginalne markowe ubrania i nie boi się krytyki. Jest elegancka, ale jednocześnie w dziewczęcy sposób bawi się modą. Nie lubi nudy, dlatego jej stylizacje są kreatywne i nowoczesne. Nic zatem dziwnego, że jej mąż Radosław Majdan zdecydowanie lepiej prezentuje się u boku swojej drugiej żony. Jest stylowy i doskonale dopasowuje się estetycznie do stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan. W ostatnim czasie prezenterka bardzo aktywnie namawia swojego męża do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Czy jej się to uda?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan namawia Radosława Majdana na laser?

Na twarzy Radosława Majdana zaczęło pojawiać się coraz więcej zmarszczek, co nie do końca spodobało się jego żonie. Prezenterka w rozmowie z Faktem zwierzyła się, że już od jakiegoś czasu namawia swojego męża na zabiegi medycyny estetycznej, jednak wciąż bez skutku.

Od dawna namawiam Radka na laser, który odmłodzi mu skórę. Już dwa razy go umawiałam, ale za każdym razem mu coś wypadało. On nie lubi takich zabiegów. Wbrew pozorom nie jest osobą, która korzysta z medycyny estetycznej. A szkoda (...) Będę z wszystkich sił próbowała go na ten laser wysłać, bo to super rzecz - zapowiedziała Małgosia na łamach tabloidu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W drugiej połowie października☀️rodzinny obiad w ogrodzie😎pięknie👍😊

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.