Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Cristiano Ronaldo zgolił włosy! Czy to z powodu koronawirusa?

Piłkarz pokazał zaskakujące zdjęcie na swoim Instagramie!

Aleksandra Frankowska 22 października 2020 10:28
Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

Wieść o tym, że Cristiano Ronaldo ma koronawirusa obiegła świat w tym tygodniu. Piłkarz, który czuje się stosunkowo dobrze, postanowił przykuć uwagę swoich fanów jeszcze bardziej i opublikował na Instagramie zdjęcie swojej metamorfozy. Gwiazdor zgolił wszystkie włosy, a fani zaczęli zastanawiać się, czy ma to związek z koronawirusem?

Cristiano Ronaldo chory na COVID-19

Jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie wyznał, że i on zarażony jest wirusem COVID-19. Ronaldo odbywa właśnie kwarantannę w domowym zaciszu wraz ze swoją rodziną, gdzie oddaje się aktywnościom fizycznym. Dobre samopoczucie go nie opuszcza.

Cristiano Ronaldo zgolił się na łyso podczas kwarantanny

Piłkarz, którego profil na Instagramie śledzi 241 mln osób, zaprezentował najnowsze zdjęcia z domowej siłowni. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Ronaldo ma nową fryzurę. Gwiazdor zgolił włosy! Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał.

Cristiano Ronaldo zgolil wlosy
Fot. Instagram

Portugalczyk pozuje w charakterystycznej dla siebie pozie, z kciukami do góry w obcisłej bluzce z długim rękawem w kolorze czarnym i czerwonych shortach. Fani zwrócili też uwagę, że trening i uśmiech piłkarza świadczą o tym, że dobrze znosi chorobę. Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.