Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Cristiano Ronaldo zgolił włosy! Czy to z powodu koronawirusa?

Piłkarz pokazał zaskakujące zdjęcie na swoim Instagramie!

Aleksandra Frankowska 22 października 2020 10:28
Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

Wieść o tym, że Cristiano Ronaldo ma koronawirusa obiegła świat w tym tygodniu. Piłkarz, który czuje się stosunkowo dobrze, postanowił przykuć uwagę swoich fanów jeszcze bardziej i opublikował na Instagramie zdjęcie swojej metamorfozy. Gwiazdor zgolił wszystkie włosy, a fani zaczęli zastanawiać się, czy ma to związek z koronawirusem?

Cristiano Ronaldo chory na COVID-19

Jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie wyznał, że i on zarażony jest wirusem COVID-19. Ronaldo odbywa właśnie kwarantannę w domowym zaciszu wraz ze swoją rodziną, gdzie oddaje się aktywnościom fizycznym. Dobre samopoczucie go nie opuszcza.

Cristiano Ronaldo zgolił się na łyso podczas kwarantanny

Piłkarz, którego profil na Instagramie śledzi 241 mln osób, zaprezentował najnowsze zdjęcia z domowej siłowni. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Ronaldo ma nową fryzurę. Gwiazdor zgolił włosy! Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał.

Cristiano Ronaldo zgolil wlosy
Fot. Instagram

Portugalczyk pozuje w charakterystycznej dla siebie pozie, z kciukami do góry w obcisłej bluzce z długim rękawem w kolorze czarnym i czerwonych shortach. Fani zwrócili też uwagę, że trening i uśmiech piłkarza świadczą o tym, że dobrze znosi chorobę. Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.