Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska
O tym się mówi

Córka Natalii Kukulskiej zachwyciła oryginalnym makijażem na Instagramie!

15-latka postawiła też na fryzurę inspirowaną serialem Bridgertonowie!

Marta Cieplak 6 kwietnia 2021 15:30
Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska

15-letnia Anna Dąbrówka to córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Ania jest średnim dzieckiem, ma starszego brata Jana i młodszą, zaledwie czteroletnią siostrę Laurę. Nastolatka niedawno założyła konto na Instagramie, dzięki czemu możemy podziwiać jej piękne zdjęcia. Córka piosenkarki planuje karierę aktorską i na razie stawia na naukę języka angielskiego. Być może wyjedzie na studia za granicę? Jak sama pisze, uwielbia Nowy Jork, a to w końcu jedno z najlepszych miejsc do studiowania aktorstwa na świecie! Na razie Ania Dąbrówka bawi się stylizacjami w domowym zaciszu. Na święta wielkanocne wybrała nietypowe połączenie – makijaż z czarnymi kreskami w stylu Kleopatry, a do tego fryzurę mocno zainspirowaną kultowym wśród młodzieży serialem Bridgertonowie!

Jak wygląda dziś córka Natalii Kukulskiej?

Ania bez wątpienia jest śliczną dziewczyną i urodę odziedziczyła po mamie i babci, Annie Jantar. Choć jej włosy nie są aż tak kręcone u Natalii Kukulskiej (tą cechę odziedziczył starszy brat), to jednak podobieństwo jest mocno widoczne. Ania ma delikatne, dziewczęce rysy i piękne oczy, których kształt umiejętnie podkreśla makijażem. Tylko zobaczcie!

Córka Natalii Kukulskiej wkracza do show-biznesu. Śpiewa i tańczy w teledysku!

córka Natalii Kukulskiej na Instagramie
Fot. Instagram@annadabrowka

Naszą uwagę zwróciły jeszcze dwa elementy – nietypowo wystylizowana grzywka, jakby rodem z serialu Bridgertonowie, który kilka miesięcy temu był najchętniej oglądanym serialem na Netflixie, a także zjawiskowo wąska talia! Ania Dąbrówka wygląda na tym zdjęciu jak prawdziwa modelka! Zobaczcie też jej inne zdjęcia:

Ile tak naprawdę kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.