Kate Moss- MAIN TOPIC
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

14-letnia córka Kate Moss, Lila Grace Hack wystąpiła w pierwszej reklamie! Przypomina matkę?

Marcin Brzeziński 5 maja 2017 18:45
Kate Moss- MAIN TOPIC
Fot. Getty Images

14-letnia córka Kate Moss, Lila Grace Hack wystąpiła w pierwszej w życiu reklamie. Wraz ze swoją przyjaciółką Stellą Jones (ona jest córką członka kultowej grupy The Clash) są gwiazdami najnowszej kampanii brytyjskiej marki kosmetycznej The Braid Bar. Autorem, przyznajmy, dość prostych zdjęć reklamowych prezentujących ozdoby do włosów jest zaś Edmund Fraser.

 

córka Kate Moss, Lila Grace Hack wystąpiła w pierwszej reklamie
Fot. Instagram @the_braid_bar

Córka Kate Moss, Lila Grace Hack (z prawej strony)  w reklamie marki kosmetycznej The Braid Bar.

 

Polecamy też: Młodsza siostra Kate Moss, Lottie została… twarzą Chanel! Jak oceniacie nową muzę Karla Lagerfelda?
 

Lila Grace Hack: córeczka mamusi, córeczka tatusia

Jest to wprawdzie pierwsza reklama córki Kate Moss, ale nie jej pierwszy występ w roli modelki. W czerwcu zeszłego roku Lila Grace Hack wraz z matką pojawiła się na okładce włoskiej edycji magazynu „Vogue”. Zdjęcia obu pań wykonał słynny fotograf Mario Sorenti. Nastoletnia Lila przeprowadziła również okładkowy wywiad z… Gigi Hadid dla magazynu „Dazed”. Jak to możliwe, zapytacie? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jej ojciec, Jefferson Hack jest współwłaścicielem tego kultowego miesięcznika. Na koniec warto tylko przypomnieć, Kate Moss zaczęła karierę modelki również w wieku 14 lat. Ciekawe, czy jej córkę czeka równie wielka kariera…

 

Kate Moss i jej córka Lila Grace na okładce włoskiego Vogue'a.
Fot. nstagram @katemosslatest

Kate Moss i jej córka Lila Grace Hack na okładce włoskiego Vogue'a.

 

Polecamy też: Modelka wszech czasów Kate Moss kończy dziś 43 lata! Jej styl jest niewyczerpanym źródłem inspiracji

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.