METAMORFOZY GWIAZD

Conchita Wurst przeszła spektakularną metamorfozę i zrezygnowała z kobiecego wizerunku!

Najsłynniejsza drag queen świata jest teraz... siwa!

Konrad Szczęsny 18 marca 2019 16:48

To prawdziwa królowa metamorfoz! Od dwóch lat Conchita Wurst, kontrowersyjna zwyciężczyni Eurowizji 2014, eksperymentuje z wizerunkiem. Drag queen na swoim Instagramie prezentowała się już w wersji blond, ostatnio sensację wywołały fotografie, na których pozuje łysa, zaś teraz, na potrzeby teledysku do nowego utworu Hit me, wokalistka pokazała się w bardzo męskiej odsłonie z... siwymi włosami. Jej fani przecierają oczy ze zdumienia!

Conchita Wurst przeszła metamorfozę. Drag queen jest teraz siwa

Długo wyczekiwana premiera nowego singla zwyciężczyni Eurowizji nastąpiła trzy dni temu. Conchita Wurst zapowiadała ją od jakiegoś czasu, jednak mało kto podejrzewał, że drag queen zaskoczy swoich sympatyków tak bardzo. W obrazie widzimy artystkę m.in. w bardzo męskim wydaniu, sportowych ubraniach oraz... siwym zaroście i włosach!

Nie brakuje jednak ujęć, na których mimo że ubrana w przylegające do ciała spodnie i koszulkę, wykonuje układ choreograficznych w szpilkach.

Wśród fanów gwiazdy metamorfoza wywołała sporą sensację. Z jednej strony mają pewność, że wynika ona z pobudek artystycznych i wizji producenta wideoklipu, z drugiej jest zapewne konsekwencją słów Thomasa Neuwirtha (imię i nazwisko wcielającego się w drag queen mężczyzny) z początku 2017 roku, gdy zadeklarował w jednym z wywiadów, iż „musi uśmiercić Conchitę”, ponieważ osiągnął z nią już wszystko, co mógł.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia odmienionej Conchity Wurst. Jak Ci się podoba w takim wydaniu?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.