Melania Trump
Fot. East News
O tym się mówi

Fanka Melanii Trump wydała na operacje plastyczne dwa razy więcej niż Pierwsza dama!

Prawie 250 tys. zł! Chciała wyglądać jak Melania!

Redakcja VIVA! 4 grudnia 2019 14:29
Melania Trump
Fot. East News

Melania Trump od bardzo dawna jest inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie! Fanki zachwycają się jej urodą i wyczuciem stylu. Pomimo ogromnej sumy pieniędzy wydanych na poprawę naturalnej urody, Melania nadal inwestuje perfekcyjny look. Wiele kobiet podziwia wizerunek Pierwszej damy Stanów Zjednoczonych i pragnie wyglądać jak ona. Czy rzeczywiście jesteśmy w stanie oszacować ile Melania Trump wydała na zabiegi medycyny estetycznej? 

Melania Trump, Anna Wintour
Fot. East News

Ile operacji plastycznych miała Melania Trump?

Media wielokrotnie wypominały jej rozbierane sesje zdjęciowe i wyliczały liczbę operacji plastycznych. Odkąd Melania Trump została Pierwszą damą USA, o jej rzekomych operacjach plastycznych i zabiegach upiększających krążą legendy. Ale trudno się dziwić patrząc na jej zdjęcia z młodości, zestawione z tymi współczesnymi – różnica jest ogromna. Brytyjskie media szacują nawet, że koszt tej metamorfozy oscylowałby dziś w granicach 20 tysięcy funtów, czyli około 100 tysięcy złotych! Nie wspominając o stałej "pielęgnacji" wizerunku. Melania Trump na pewno korzysta też regularnie z botoksu, co można zauważyć podczas publicznych wystąpień – jej czoło nie rusza się nawet o milimetr! 

„Melania poddała się zabiegowi korekty kształtu nosa. Porównując z dawnymi zdjęciami, jej nos jest węższy, a jego czubek wygląda nieco inaczej. Teraz jest o wiele smuklejszy i zgrabniejszy”, twierdził jakiś czas temu dr Jag Chana na łamach The Sun. 

Melania Trump
Fot. East News

Fanka wydała 65 tysięcy dolarów na operację plastyczną! Chciała wyglądać jak Melania Trump

Claudia Sierra zapragnęła wyglądać jak - w jej opinii najpiękniejsza kobieta świata, czyli Melania Trump. W oparciu o zdjęcia Melanii Trump podawała się zabiegom medycyny estetycznej. Suma operacji przekroczyła... 65 tys. dolarów! Kobieta powiększyła usta, zmieniła kolor włosów i poddała się restrykcyjnej diecie. Claudia wystąpiła nawet w specjalnym dokumencie, gdzie pokazano, jak przechodzi niektóre zabiegi. Za wszystkie zapłaciła łącznie ponad 65 tys. dolarów czyli około 250 000 zł!

Claudia Sierra jak Melania Trump
Fot. print screen You Tube

Claudia Sierra jak Melania Trump
Fot. print screen You Tube

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.