Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze!

Dlaczego zdecydowała się na zmianę?

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 20:42
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan cały czas jest w biegu! Spodziewająca się dziecka gwiazda dopiero co wróciła z USA, a już rzuciła się w wir pracy. Na swoim Instagramie w Instastories pokazała filmiki z przygotowań do tajemniczej sesji. Post w feedzie oznaczyła hashtagiem #secretproject. Ten sekretny projekt na pewno ujawni nowe oblicze celebrytki - Małgorzata wystąpiła w nowej fryzurze. Dłuższe włosy z grzywką to prawdopodobnie peruka. Musimy jednak przyznać, że metamorfoza gwiazdy jest bardzo interesująca. Kto jest autorem nowego uczesania pani Rozenek-Majdan?

Stylista fryzur Małgorzaty Rozenek-Majdan

Fryzjer Kajetan Góra to specjalista od perukarstwa i przedłużania włosów. To on odpowiedzialny jest za spektakularne metamorfozy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tym razem wybrał dla gwiazd uczesanie z grzywką. Podoba nam się, że grzywka nie jest gęsta. Delikatne kosmyki nadają charakteru, ale nie przytłaczają. Brawo!

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze
Fot. Instagram: @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.