Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze!

Dlaczego zdecydowała się na zmianę?

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 20:42
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan cały czas jest w biegu! Spodziewająca się dziecka gwiazda dopiero co wróciła z USA, a już rzuciła się w wir pracy. Na swoim Instagramie w Instastories pokazała filmiki z przygotowań do tajemniczej sesji. Post w feedzie oznaczyła hashtagiem #secretproject. Ten sekretny projekt na pewno ujawni nowe oblicze celebrytki - Małgorzata wystąpiła w nowej fryzurze. Dłuższe włosy z grzywką to prawdopodobnie peruka. Musimy jednak przyznać, że metamorfoza gwiazdy jest bardzo interesująca. Kto jest autorem nowego uczesania pani Rozenek-Majdan?

Stylista fryzur Małgorzaty Rozenek-Majdan

Fryzjer Kajetan Góra to specjalista od perukarstwa i przedłużania włosów. To on odpowiedzialny jest za spektakularne metamorfozy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tym razem wybrał dla gwiazd uczesanie z grzywką. Podoba nam się, że grzywka nie jest gęsta. Delikatne kosmyki nadają charakteru, ale nie przytłaczają. Brawo!

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze
Fot. Instagram: @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.