aleksandra-hamkalo-zostala-blondynka-2020
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Ciężarna Aleksandra Hamkało skróciła włosy i została blondynką!

Fani porównują ją teraz do Milli Jovovich z Piątego elementu!

Redakcja VIVA! 26 listopada 2020 12:30
aleksandra-hamkalo-zostala-blondynka-2020
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aleksandra Hamkało to aktorka znana przede wszystkim z serialu Na dobre i na złe, w którym od lat wciela się w dr Julię Burską. To właśnie ta rola przyniosła jej największą popularność. Prywatnie aktorka jest mamą 4-letniej Jagny i właśnie oczekuje narodzin drugiego dziecka. Hamkało nie zdradziła na razie ani płci ani daty porodu, ale patrząc na zdjęciach na jej okazały brzuszek można się domyślać, że maluch pojawi się na świecie pod koniec tego roku. Aktorka wyraźnie potrzebowała odmiany przed porodem, bo zdecydowała się nie tylko na sporo krótsze cięcie, ale też na radykalną zmianę koloru włosów!

Aleksandra Hamkało została blondynką!

Aleksandra Hamkało z brunetki stała się platynową blondynką! Do tego mocno skróciła włosy i znów zrobiła krótką grzywkę. To właśnie forma cięcia sprawiła, że wygląda jak Milla Jovovich w Piątym elemencie Luc Bessona.

Decyzja o rozjaśnieniu włosów do blondu jest o tyle zaskakująca, że aktorka jest w ciąży, a większość kobiet w czasie oczekiwania na dziecko rezygnuje z mocnych, chemicznych zabiegów, w tym właśnie z koloryzacji. Boją się bowiem, że składniki farby mogą dostać się do krwi i zaszkodzić dziecku. O to zapytał ją też jeden z fanów, ale Ola odpisała mu szybko, że absolutnie się tego nie boi. Być może skorzystała z farbowania naturalnymi produktami, które są znacznie bezpieczniejsze.

Spytana o to, jak się czuje w nowym kolorze, Hamkało odpisała na Instagramie: dziwnie. 

Mimo to większość followerów na Instagramie jest zachwyconych tą metamorfozą:

Blondi fajniejsza😊

Sztos 🙌

Ale świetny kolorek

Wow! Wow!

Pojawiły się jednak także głosy, że jednak w ciemnych włosach jest aktorce bardziej do twarzy:

W ciemniejszych jednak lepiej.Naturalnie.

A wam w którym kolorze podoba się bardziej?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.