METAMORFOZY GWIAZD

Patryk Vega jest coraz chudszy! A to jeszcze nie koniec jego metamorfozy…

Zobacz, jak teraz wygląda reżyser „Pitbulla”!

Marta Cieplak 22 maja 2019 15:57

Patryk Vega to jedno z najgorętszych nazwisk w świecie polskiego filmu. Każdy kolejny jego film bije rekordy popularności. Był tak zajęty kręceniem kolejnych produkcji, że najwyraźniej nie miał czasu na zdrowe jedzenie ani na ruch. Efekt? Ogromna nadwaga.

Metamorfoza Patryka Vegi

Dopiero w 2018 roku reżyser postanowił zmienić styl życia – przeszedł na dietę redukcyjną i zaczął regularnie ćwiczyć. Efektami zaskoczył już pod koniec zeszłego roku. W wywiadzie dla Plejady wyznał wtedy: „Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam tez 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała. Byłem zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko. 5 razy dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy dziennie”. W tej samej rozmowie stwierdził, że chciałby zrzucić jeszcze kolejne 10 kg. I chyba mu się udało! Na ostatnim zdjęciu, które wrzucił na Instagram pozuje bez koszulki i zupełnie nie przypomina Patryka Vegi sprzed lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejne dziary dołączyły do kolekcji 😎 A Wy macie jakieś tatuaże? #tatoo #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Fani są zachwyceni tym, jak teraz wygląda! Piszą: „Nie mogę się nadziwić jak Ty inaczej wyglądasz”, Ale na Pana napatrzeć się nie mogę!”, „Ja wiem, że można być zajebistym. Ale ty normalne przesadzasz!”, „Metamorfoza roku”.

My tez zgadzamy się z tym stwierdzeniem w 100%! A dla porównania w naszej galerii pokazujemy stare zdjęcia reżysera! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!