Weronika Książkiewicz
Fot. weronikaksiazkiewicz
ze świata urody

Weronika Książkiewicz zachwyca idealną sylwetką!

„To mój barani upór i wytrwałość” mówi o swoim wyglądzie aktorka.

Marta Cieplak 6 lutego 2020 13:30
Weronika Książkiewicz
Fot. weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz znana jest przede wszystkim ze swoich ról teatralnych i kreacji w serialu Lepsza połowa, a także z filmów Planeta Singli i Mayday, które można właśnie oglądać w kinach. Ostatnio 38-latka wygląda po prostu zachwycająco – po zmianie fryzury 38-latka po prostu promienieje!

Szczupła Weronika Książkiewicz trenuje na siłowni

Aktorka zazwyczaj pozuje do zdjęć na Instagramie w sukienkach lub eleganckich stylizacjach, ale ostatnio zaskoczyła fanów zdjęciem z siłowni. A jeszcze bardziej tym, co pod nim napisała!

Bardzo często słyszę... „Ty to masz fajnie ze masz taka figurę „ .. po jakimś czasie nauczyłam się grzecznie odpowiadać dziękuje i nie rozwijać się na ten temat... A prawda jest taka ze ja tego nie mam, nie dostałam tego z urzędu, od dziecka zawsze byłam w grupie tych większych dziewczynek ... Wszystko co mam to mój barani upór i wytrwałość .

W rozmowie z Super Expressem pod koniec 2018 roku wyznała: „Dzień zaczynam od wypicia soku lub wody z cytryną. Mój obecny wygląd to ciężka praca. Nic nie przychodzi z nieba, ale na szczęście uwielbiam ćwiczyć i robię to codziennie. Wstaję bardzo wcześnie rano i ćwiczę sama w domu. Korzystam z programów Ewy Chodakowskiej oraz Ani Lewandowskiej. Mam też zajęcia na siłowni z trenerem personalnym”.

Weronika Książkiewicz przeszła operacje kręgosłupa z powodu nowotworu

W tej samej rozmowie dodała też, że „ćwiczenia są bardzo zdrowe dla kręgosłupa. Im więcej, tym lepiej”. A to dla aktorki priorytet, bo w roku 2009 przeszła nagłą operacje usunięcia guza z kręgosłupa. Na szczęście zabieg się udał i aktorka wróciła do formy i do pełni zdrowia.

Jestem też po 2 operacjach kręgosłupa i nie pisze tego żeby się żalić tylko jakby któraś z Was myślała ze NIE MOŻE to żeby pomyślała ze jednak MOŻE, dodała pod postem na Instagramie

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.