ze świata urody

Czy Maja Sablewska poddała się zabiegom medycyny estetycznej?

Nie, sekret jej gładkiej skóry jest zupełnie inny!

Redakcja VIVA! 5 czerwca 2020 10:00

Maja Sablewska postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanek na Instastories. Większość dotyczyła oczywiście mody, łączenia stylów i dobrych adresów shoppingowych, ale kilka pytań odnosiło się także do urody gwiazdy. Dzięki nim wiemy już jakich perfum używa Maja, gdzie chodzi do fryzjera, jaką dietę stosuję i co jest sekretem jej pięknej, gładkiej skóry!

Maja Sablewska skorzystała z medycyny estetycznej?

Trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcia Mai trudno uwierzyć, że ma 40 lat – jej skóra jest niemal idealna, bez śladu zmarszczek i innych oznak starzenia. Nie dziwi więc nas to, ze jedna z fanek zapytała Maję o to, co robi, by tak wyglądać. Gwiazda odpowiedziała bardzo szczerze, że to... tylko zasługa właściwych filtrów na Instagramie! I że w rzeczywistości wcale nie wygląda aż tak perfekcyjnie. Wierzycie w to, czy obstawiacie raczej zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje miłe obserwatorki... 1 czy 2 ? Ciekawe, który podkład wybierzecie dla siebie ? Ikoniczny ALL HOURS czy moje ostatnie odkrycie TOUCHE ÉCLAT ? Pierwszy matowy, drugi rozświetlający. Oba bardzo wydajne, trwałe oraz zapewniające nawilżenie skory i ukrycie drobnych bądź większych niedoskonałości. Serdecznie Wam polecam, bo sama używam i nie muszę Wam pisać jak bardzo jestem zadowolona (widać na zdjęciach). Na moim IGS znajdziecie więcej... Aaaa i mała dygresja... Muszę Wam powiedzieć, że jako 40 tka czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Jestem w wieku, gdzie chcę żyć i żyje w wolności i bez strachu. #sablewska #love #2020 @yslbeauty #allhours #toucheeclat #bestchoice

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Tym zdjęciem Maja udowadnia, że dobry makijaż też potrafi zdziałać bardzo wiele. Podejrzewamy, że w tym wypadku filtry nie były już potrzebne!

Na Instastories gwiazda wyznała też, że od lat jest wierna jednemu zapachowi, czyli perfumom Portrait of a Lady Frederica Malle. To kwiatowo-drzewna kompozycja, z bardzo silnie wyczuwalną nutą tureckiej róży. „Perfumy Damy to nowy, orientalno-różany zapach o zmysłowej, hipnotycznej sile przyciągającej ludzi jak magnes. Kompozycja jest jednocześnie klasyczna i bardzo współczesna” można o nich przeczytać na stronie perfumerii Galilu.

Dieta Mai Sablewskiej

Zapytana o to, jaką dietę stosuje, Sablewska przyznała, że korzysta z cateringu dietetycznego, skrojonego na miarę jej potrzeb. To zresztą w pełni zrozumiałe, że takie żywienie jest dla niej najwygodniejsze, bo gdy pracuje się całe dnie na planie programu, to najłatwiej jest zabrać gotowy posiłek ze sobą i mieć pewność, że zawiera on właściwą ilość kalorii i odpowiednie proporcje składników odżywczych. Dzięki temu Maja wygląda zawsze bardzo szczupło, ale jest równocześnie w świetnej formie.

Co do koloru włosów to gwiazda TVN przyznała, że jej odcień jest w dużej mierze naturalny.

Mam naturalny odrost i siwe włosy i zupełnie mi to nie przeszkadza,  powiedziała na Instatories.

Popieramy takie podejście! 

Sablewska-kolor-odrosty-siwe
Fot. Instagram@sablewska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.