wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/
O tym się mówi

Naomi Campbell oniemiała na widok Jennifer Lopez w samym bikini!

My zresztą też. Tylko zobaczcie ten umięśniony brzuch!

Marta Cieplak 17 lutego 2020 11:30
wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/

Jennifer Lopez od lat utrzymuje się wśród top 10 gwiazd z najpiękniejszą figurą! Nic w tym dziwnego, skoro wygląda jakby miała nie 50, a 20 lat! Jej wyrzeźbione, idealne ciało to jednak nie zasługa genów, ale bardzo intensywnych, wręcz morderczych treningów. A efekty można podziwiać choćby na Instagramie, na którym gwiazda opublikowała właśnie najnowsze zdjęcie w samym bikini!

Idealne ciało Jennifer Lopez - jak ona to robi?

Nie od dziś wiadomo, że J.Lo jest w doskonałej formie! Udowodniła to ostatnio podczas występu na Super Bowl, który został uznany za jeden z najlepszych w historii. Ale piosenkarka choć chętnie podkreśla swoje kobiece kształty, dość rzadko pokazuje się w bikini. Dlatego jej najnowsze zdjęcie, na którym z bliska widać jej niewiarygodnie umięśniony brzuch, zrobiło w sieci prawdziwą furorę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Relaxed and recharged. 🤍

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Figurą gwiazdy zachwycają się nie tylko fani, ale i inne znane osobistości Hollywood, między innymi Lenny Kravitz, Naomi Campbell oraz fryzjer gwiazd Chris Appleton oraz manikiurzysta sław Tom Bachik!

I to tak po prostu, co?:-), napisał piosenkarz

Piękna! skomentowała zdjęcie Naomi

Trening i dieta Jennifer Lopez

Wiadomo, że J.Lo ćwiczy co najmniej sześć razy w tygodniu na siłowni. I potrafi wycisnąć ze sztangą nawet 100 kg!  Jej guru jeśli chodzi o formę jest znana trenerka Tracy Anderson, która zazwyczaj układa jej plan działania. I jak widać, robi to bardzo skutecznie! Najczęściej zaczynają bez obciążenia, ale po kilku seriach dodają ciężarki na ręce i nogi, które ważą nawet po 2 kg!

Do tego Jennifer pije bardzo dużo wody i zapewnia, że właśnie to pozwala jej ćwiczyć lepiej i dłużej. W jej diecie nie ma alkoholu, cukru ani soli. Je za to dużo produktów białkowych oraz organiczne warzywa i owoce. Jej sekretną bronią z uczuciem głodu jest... wąchanie olejku grejpfrutowego. Gwiazda twierdzi, że robi to zawsze na 15 minut przed zaplanowanym posiłkiem i dzięki temu zjada mniej. Warto spróbować!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sweaty SoLful Sunday’s... @niyamasol #fallishere

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.