Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Takiej Dody jeszcze nie widzieliście!

Piosenkarka opublikowała bardzo zmysłowe zdjęcie

Marta Cieplak 10 kwietnia 2020 12:31
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda już jakiś czas temu zaczęła pokazywać się bez makijażu oraz sztucznych rzęs i musimy przyznać, że w takim wydaniu wygląda bardzo młodo i dziewczęco. Do tego gwiazda przekonuje, że taki makijażowy detoks doskonale wpływa na wygląd jej cery. Teraz jednak, po kilku tygodniach siedzenia w domu, postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na niesamowicie zmysłową sesję. Ale też bez make-upu... Do fotografii pozuje w mokrych włosach i z dużym, wiele odkrywającym dekoltem. Królowa wróciła!

Zmysłowa Doda bez makijażu

Zdjęcie wygląda niemal jak z profesjonalnej sesji. Piosenkarka pozuje w jeansowej koszuli zawiązanej pod biustem i za dużych jeansowych spodniach, które przytrzymuje na biodrach dłońmi. Uwagę zwraca jednak nietypowe uczesanie – Doda ma rozpuszczone, mokre włosy. W takiej fryzurze nie pokazała się chyba jeszcze nigdy... Do tego zmysłowy dekolt i idealna skóra, nawet bez make-upu.

Za domem, telefonem, bez make-upu,bez fryzury, w za dużych ciuchach and still fabulous, podpisała fotografię

Naszą uwagę przykuwa właśnie twarz gwiazdy – idealne usta, piękny nos i ta skóra! Widać, że kosmetyczny i przede wszystkim makijażowy detoks, wychodzi jej na dobre. Wygląda wspaniale.

A wy wolicie Dorotę w wersji saute czy full make-up?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😘

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.