Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Christina Aguilera pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu Mulan!

Czy gwiazda znowu przytyła?

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 10:01
Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News

39 letnia wokalistka Christina Aguilera to jedna z najlepszych amerykańskich piosenkarek lat 90-tych. Mimo nieprzeciętnego głosu, uwaga mediów bardzo często skupia się jednak na wyglądzie gwiazdy, a nie na jej sukcesach muzycznych. W 2018 roku pojawił się ósmy studyjny album artystki Liberation, który spotkał się ze sporym uznaniem krytyków. Artystka wciąż próbuje odzyskać fizyczną formę sprzed lat i zaskoczyć swoich fanów nienaganną sylwetką i scenicznym lookiem. Niestety operacje plastyczne, którym się poddała bardzo zmieniły jej rysy twarzy, fani uważają że nadużywa botoksu. Artystka jest na ścisłej diecie, pod opieką dietetyka i trenera personalnego. Czy przynosi to zamierzone efekty? Nie jesteśmy przekonani...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@mulan mood. serving for all you warriors out there. ❤️⚔️

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Jak wyglądała Christina Aguilera na premierze filmu Mulan 2020?

Wokalistka pojawiła się na oficjalnej premierze filmu Mulan w Los Angeles, w bardzo oryginalnej stylizacji. Wybrała kreację w modnym połączeniu różu i czerwieni, bardzo podobała nam się również jej fryzura i biżuteria. Niestety nadwaga gwiazdy rzucała się w oczy, czy gwiazda mimo diety znowu przytyła? 

Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News

Christina Aguilera na premierze filmu Mulan 2020
Fot. East News

Christina Aguilera na premierze filmu Mulan 2020
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.