Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Christina Aguilera pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu Mulan!

Czy gwiazda znowu przytyła?

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 10:01
Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News

39 letnia wokalistka Christina Aguilera to jedna z najlepszych amerykańskich piosenkarek lat 90-tych. Mimo nieprzeciętnego głosu, uwaga mediów bardzo często skupia się jednak na wyglądzie gwiazdy, a nie na jej sukcesach muzycznych. W 2018 roku pojawił się ósmy studyjny album artystki Liberation, który spotkał się ze sporym uznaniem krytyków. Artystka wciąż próbuje odzyskać fizyczną formę sprzed lat i zaskoczyć swoich fanów nienaganną sylwetką i scenicznym lookiem. Niestety operacje plastyczne, którym się poddała bardzo zmieniły jej rysy twarzy, fani uważają że nadużywa botoksu. Artystka jest na ścisłej diecie, pod opieką dietetyka i trenera personalnego. Czy przynosi to zamierzone efekty? Nie jesteśmy przekonani...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@mulan mood. serving for all you warriors out there. ❤️⚔️

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Jak wyglądała Christina Aguilera na premierze filmu Mulan 2020?

Wokalistka pojawiła się na oficjalnej premierze filmu Mulan w Los Angeles, w bardzo oryginalnej stylizacji. Wybrała kreację w modnym połączeniu różu i czerwieni, bardzo podobała nam się również jej fryzura i biżuteria. Niestety nadwaga gwiazdy rzucała się w oczy, czy gwiazda mimo diety znowu przytyła? 

Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News

Christina Aguilera na premierze filmu Mulan 2020
Fot. East News

Christina Aguilera na premierze filmu Mulan 2020
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.