Christina Aguilera w sesji dla Paper Magazine
Fot. PAPER Magazine / fot. Zoey Grossman
Ze świata urody

39-letnia Christina Aguilera bardzo przytyła! Fani są zaniepokojeni jej wyglądem!

Co się dzieje ze znaną wokalistką?

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 18:31
Christina Aguilera w sesji dla Paper Magazine
Fot. PAPER Magazine / fot. Zoey Grossman

Christina Aguilera to jedna z najlepszych amerykańskich wokalistek. Mimo nieprzeciętnego głosu, uwaga mediów bardzo często skupia się jednak na wyglądzie gwiazdy, a nie na jej sukcesach muzycznych. W 2018 roku pojawił się ósmy studyjny album artystki Liberation, który spotkał się ze sporym uznaniem krytyków. Artystka wciąż bardzo eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Przechodziła bowiem wiele zabiegów, które bardzo zmieniły jej twarz. Ostatnio została zauważona w niecodziennej stylizacji.  

Christina Aguilera na spacerze z rodziną w 2020 

Christina Aguilera i Metthew Rutler poznali się w 2010 roku podczas pracy na planie filmu "Burleska", gdzie Rutler był producentem wykonawczym. Cztery lata później na świecie pojawiła się ich córka, Summer Rain Rutle. Fotoreporterzy nie odstępują gwiazdy na krok. Niedawno pojawiły się zdjęcia piosenkarki na parkingu, gdy wraz z narzeczonym odbierali ze szkoły pięcioletnią córkę. Christina Aguilera miała na sobie kurtkę w neonowym różowym kolorze marki Balenciaga. Trzeba przyznać, że w zwyczajnym, sportowym stroju artystka była ledwie rozpoznawalna. Christina Aguilera słynie bowiem z nietuzinkowych i ekstrawaganckich stylizacji. Tak wyglądała jeszcze parę lat temu...

metamorfoza Christina Aguilera
Fot. Spalsh News

Czy Christina Aguilera przytyła w 2020?

Gwiazda jest nie do poznania! Widać, że przybrała na wadze, a jej twarz jest mocno spuchnięta, trudno powiedzieć czy to botox, czy efekt wynikający z dodatkowych kilogramów. Niestety fani są bardzo zaniepokojeni wyglądem gwiazdy, nie wygląda dobrze... Co myślicie o 39-letniej wokalistce?

Christina Aguilera 2020, przytyła
Fot. East News

Christina Aguilera 2020, przytyła
Fot. East News

Christina Aguilera 2020, przytyła
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.