Christina Aguilera w sesji dla Paper Magazine
Fot. PAPER Magazine / fot. Zoey Grossman
Ze świata urody

39-letnia Christina Aguilera bardzo przytyła! Fani są zaniepokojeni jej wyglądem!

Co się dzieje ze znaną wokalistką?

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 18:31
Christina Aguilera w sesji dla Paper Magazine
Fot. PAPER Magazine / fot. Zoey Grossman

Christina Aguilera to jedna z najlepszych amerykańskich wokalistek. Mimo nieprzeciętnego głosu, uwaga mediów bardzo często skupia się jednak na wyglądzie gwiazdy, a nie na jej sukcesach muzycznych. W 2018 roku pojawił się ósmy studyjny album artystki Liberation, który spotkał się ze sporym uznaniem krytyków. Artystka wciąż bardzo eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Przechodziła bowiem wiele zabiegów, które bardzo zmieniły jej twarz. Ostatnio została zauważona w niecodziennej stylizacji.  

Christina Aguilera na spacerze z rodziną w 2020 

Christina Aguilera i Metthew Rutler poznali się w 2010 roku podczas pracy na planie filmu "Burleska", gdzie Rutler był producentem wykonawczym. Cztery lata później na świecie pojawiła się ich córka, Summer Rain Rutle. Fotoreporterzy nie odstępują gwiazdy na krok. Niedawno pojawiły się zdjęcia piosenkarki na parkingu, gdy wraz z narzeczonym odbierali ze szkoły pięcioletnią córkę. Christina Aguilera miała na sobie kurtkę w neonowym różowym kolorze marki Balenciaga. Trzeba przyznać, że w zwyczajnym, sportowym stroju artystka była ledwie rozpoznawalna. Christina Aguilera słynie bowiem z nietuzinkowych i ekstrawaganckich stylizacji. Tak wyglądała jeszcze parę lat temu...

metamorfoza Christina Aguilera
Fot. Spalsh News

Czy Christina Aguilera przytyła w 2020?

Gwiazda jest nie do poznania! Widać, że przybrała na wadze, a jej twarz jest mocno spuchnięta, trudno powiedzieć czy to botox, czy efekt wynikający z dodatkowych kilogramów. Niestety fani są bardzo zaniepokojeni wyglądem gwiazdy, nie wygląda dobrze... Co myślicie o 39-letniej wokalistce?

Christina Aguilera 2020, przytyła
Fot. East News

Christina Aguilera 2020, przytyła
Fot. East News

Christina Aguilera 2020, przytyła
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.