Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Charlize Theron w bardzo krótkiej fryzurze!

Wygląda naprawdę świetnie

Marta Cieplak 3 września 2019 12:00
Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News

Charlize Theron znów wciela się w postać cyber-terrorystki w filmie Szybcy i wściekli 9. Z tego powodu zdecydowała się na zmianę wizerunku – obcięła i przefarbowała włosy! Wygląda doskonale!

Nowa fryzura Charlize Theron

Charlize ma teraz fryzurę nazywaną The Bowl (z ang. miska), o której w Polsce mówi się, że to cięcie na... pieczarkę. Aktorka ma długą grzywkę i niemal wszystkie włosy przycięte na tą samą długość. Piękną linię głowy podkreśla dodatkowo mocne przystrzyżenie włosów na karku i przy uszach. W tych miejscach włosy mają ciemny kolor, a na długości zostały rozświetlone miodowymi pasemkami. Całość wygląda rewelacyjnie! Dodaje aktorce charakteru, a w zestawieniu z ciemnym smoky eyes sprawia, że to chyba jeden z najlepszych looków Charlize od lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s baaaaack #Fast9

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Za metamorfozę aktorki odpowiada Adir Abergel, który przyznaje, że zainspirował się wczesnymi zdjęciami Lindy Evangelisty zrobionymi przez Petera Lindbergha.

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.