Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Charlize Theron w bardzo krótkiej fryzurze!

Wygląda naprawdę świetnie

Marta Cieplak 3 września 2019 12:00
Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News

Charlize Theron znów wciela się w postać cyber-terrorystki w filmie Szybcy i wściekli 9. Z tego powodu zdecydowała się na zmianę wizerunku – obcięła i przefarbowała włosy! Wygląda doskonale!

Nowa fryzura Charlize Theron

Charlize ma teraz fryzurę nazywaną The Bowl (z ang. miska), o której w Polsce mówi się, że to cięcie na... pieczarkę. Aktorka ma długą grzywkę i niemal wszystkie włosy przycięte na tą samą długość. Piękną linię głowy podkreśla dodatkowo mocne przystrzyżenie włosów na karku i przy uszach. W tych miejscach włosy mają ciemny kolor, a na długości zostały rozświetlone miodowymi pasemkami. Całość wygląda rewelacyjnie! Dodaje aktorce charakteru, a w zestawieniu z ciemnym smoky eyes sprawia, że to chyba jeden z najlepszych looków Charlize od lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s baaaaack #Fast9

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Za metamorfozę aktorki odpowiada Adir Abergel, który przyznaje, że zainspirował się wczesnymi zdjęciami Lindy Evangelisty zrobionymi przez Petera Lindbergha.

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.