Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Charlize Theron w bardzo krótkiej fryzurze!

Wygląda naprawdę świetnie

Marta Cieplak 3 września 2019 12:00
Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News

Charlize Theron znów wciela się w postać cyber-terrorystki w filmie Szybcy i wściekli 9. Z tego powodu zdecydowała się na zmianę wizerunku – obcięła i przefarbowała włosy! Wygląda doskonale!

Nowa fryzura Charlize Theron

Charlize ma teraz fryzurę nazywaną The Bowl (z ang. miska), o której w Polsce mówi się, że to cięcie na... pieczarkę. Aktorka ma długą grzywkę i niemal wszystkie włosy przycięte na tą samą długość. Piękną linię głowy podkreśla dodatkowo mocne przystrzyżenie włosów na karku i przy uszach. W tych miejscach włosy mają ciemny kolor, a na długości zostały rozświetlone miodowymi pasemkami. Całość wygląda rewelacyjnie! Dodaje aktorce charakteru, a w zestawieniu z ciemnym smoky eyes sprawia, że to chyba jeden z najlepszych looków Charlize od lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s baaaaack #Fast9

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Za metamorfozę aktorki odpowiada Adir Abergel, który przyznaje, że zainspirował się wczesnymi zdjęciami Lindy Evangelisty zrobionymi przez Petera Lindbergha.

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.