Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Charlize Theron w bardzo krótkiej fryzurze!

Wygląda naprawdę świetnie

Marta Cieplak 3 września 2019 12:00
Charlize Theron, sekrety pielęgnacji
Fot. East News

Charlize Theron znów wciela się w postać cyber-terrorystki w filmie Szybcy i wściekli 9. Z tego powodu zdecydowała się na zmianę wizerunku – obcięła i przefarbowała włosy! Wygląda doskonale!

Nowa fryzura Charlize Theron

Charlize ma teraz fryzurę nazywaną The Bowl (z ang. miska), o której w Polsce mówi się, że to cięcie na... pieczarkę. Aktorka ma długą grzywkę i niemal wszystkie włosy przycięte na tą samą długość. Piękną linię głowy podkreśla dodatkowo mocne przystrzyżenie włosów na karku i przy uszach. W tych miejscach włosy mają ciemny kolor, a na długości zostały rozświetlone miodowymi pasemkami. Całość wygląda rewelacyjnie! Dodaje aktorce charakteru, a w zestawieniu z ciemnym smoky eyes sprawia, że to chyba jeden z najlepszych looków Charlize od lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s baaaaack #Fast9

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Za metamorfozę aktorki odpowiada Adir Abergel, który przyznaje, że zainspirował się wczesnymi zdjęciami Lindy Evangelisty zrobionymi przez Petera Lindbergha.

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.