cezary-pazura-metamorfoza-7
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
metamorfozy gwiazd

Cezary Pazura przeszedł niesamowitą metamorfozę!

Gwiazdor już tak nie wygląda…

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2020 14:15
cezary-pazura-metamorfoza-7
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Cezary Pazura to jeden z najbardziej lubianych i najpopularniejszych polskich aktorów. Sławę przyniosły mu komedie, wśród nich kultowy „Kiler”, ale też serial „13 posterunek”.  Później aktor zajął się też reżyserią, a a nawet założył własny kanał na YouTubie. Od jakiegoś czasu Pazura cieszą się jeszcze większą popularnością, nic więc dziwnego, że w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Instagramie jest coraz bardziej aktywny! Posty publikuje także z żoną Edytą Pazurą. Niedawno gwiazdor zdradził, że zaczął pracę nad nową produkcją. Możliwe, że najnowsze nagranie, które Pazura opublikował na swoim profilu na Instagramie pochodzi właśnie z planu tej produkcji. Trzeba przyznać, że aktor zmienił się nie do poznania! Widzimy go w charakteryzacji… zombie!

Metamorfoza Cezarego Pazury - aktor w roli zombie

Charakteryzacja jest naprawdę niesamowita i dopracowana w najmniejszym szczególe! Cezary opatrzył film zabawnym komentarzem:

Siła makijażu. Urok, wdzięk i czar-ek. Sierpień 2020

Pazura nie pominął też żartobliwych hastagów: „zombi też człowiek” oraz „dobra partia”. A w filmiku wyjaśnił: „Pani doktor powiedziała, że operacja się udała i teraz jestem ładny. (…) Stawiałem czajnik na gazie i nie pamiętam co się stało”.

Fani, podobnie jak my są pod wrażeniem tej metamorfozy: „O matko! Nie ma to jak dobra robota charakteryzatorów”, „Początkowo się wystraszyłam”, „Panie Czarku, jadłam owsiankę.... Ale mi się odechciało” – to tylko niektóre z komentarzy wpisanych pod postem aktora!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.