Fot. instagram.com/celinedion/
ZE ŚWIATA URODY

Celine Dion została nową ambasadorką popularnej marki kosmetycznej!

Dołączyła do Jane Fondy, Julianne Moore i Susan Sarandon…

Ksenia Krasko 4 kwietnia 2019 13:30
Fot. instagram.com/celinedion/

To już pewne – piosenkarka Celine Dion została nową twarzą L'Oréal Paris! Kanadyjka dołączyła do grona Jane Fondy, Julianne Moore i Susan Sarandon. Kariera Dion obejmuje już prawie cztery kultowe dekady, ale wydaje się, że jej czas dopiero nadchodzi. Niepowtarzalny talent, trwająca pasja i oszałamiająca odporność uczyniły z 51-latki prawdziwą gwiazdę!

Celine Dion w reklamie kosmetyków

Pomimo międzynarodowej sławy, Celine Dion wciąż pozostaje pokorna: „Kiedy byłam młoda, miałam problemy z zębami i byłam bardzo chuda”, przyznaje gwiazda. „Byłam prześladowana w szkole, więc nigdy nie myślałam, że pewnego dnia zostanę ambasadorką największej marki na świecie. Tym bardziej w wieku 51 lat!”.

Dion zdaje sobie sprawę, że czasy się zmieniły, odkąd po raz pierwszy wkroczyła na scenę, a kobiety wszystkich pokoleń walczą o równe prawa: „Z dumą ogłaszam, że jestem kobiecym głosem L’Oréal Paris, kierującym magiczny zwrot Jestem tego warta do wszystkich kobiet na całym świecie. Jestem podekscytowana, że mogę zainspirować [inne kobiety] do tego, aby czuły się piękne, pewne siebie, i aby nauczyły się siebie kochać”.

Artystka zadebiutuje w reklamie farby do włosów, nakręconej niedawno w Paryżu. Premiera na całym świecie już 22 kwietnia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…