Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Fot. P LE FLOCH/SIPA/SIPA/East News
Metamorfozy gwiazd

Celine Dion na nowych zdjęciach jest nie do poznania!

Na okładce Harper's Bazaar aktorka wygląda o 15 lat młodziej!

Marta Cieplak 6 sierpnia 2019 13:30
Celine Dion opuszcza Crillon hotel w Paryżu, Francja
Fot. P LE FLOCH/SIPA/SIPA/East News

Celine Dion przez lata nie zmieniała swojego wizerunku – nosiła długie, blond włosy wystylizowane najczęściej w delikatne fale. Aż do teraz! Na okładce amerykańskiego Harper's Bazaar możemy podziwiać ją we włosach obciętych na pazia. Takiej metamorfozy nikt się po niej nie spodziewał!

Celine Dion w krótkich włosach

Zmiana jest tym bardziej szokująca, że piosenkarka zmieniła nie tylko długość, ale i kolor. Na zdjęciach jej włosy mają ciemnobrązowy, niemal czarny odcień. Dzięki temu gwiazda wygląda zupełnie inaczej – drapieżniej i z charakterem.

Żeby obejrzeć wszystkie dostępne zdjęcia kliknij w szarą strzałkę.

Podejrzewamy, że była to zmiana jedynie na potrzeby sesji i piosenkarka zdecydowała się jedynie na perukę, ale nie mamy pewności, bo aktorka nie opublikowała od kilku dni żadnych nowych zdjęć. Jeszcze niedawno, podczas Paryskiego Tygodnia Mody zadebiutowała w long bobie, co było wielką sensacją. Więc może jednak spodobały jej się krótsze fryzury?

Zastanawiająca jest też kwestia niemal idealnie gładkiej skóry na twarzy gwiazdy, choć wiemy, że na co dzien 51-latka wcale tak nie wygląda. Pytanie tylko czy to zasługa photoshop'a czy nowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jedno jest pewne – taka Celine Dion nas zachwyca i kochamy ten look w stylu chłopczycy. Choć na pewno dla wielu osób piosenkarka na zawsze pozostanie wielką diwą i wolą widzieć ją w długie, cekinowej sukni. 

Celine Dion
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.