Dieta-Celii-Jeunat-zony-Krychowiaka
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O tym się mówi

Żona Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat pokazuje zjawiskowe nogi na Instagramie!

Na jakiej jest diecie, że tak wygląda?

Marta Cieplak 19 czerwca 2020 14:30
Dieta-Celii-Jeunat-zony-Krychowiaka
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Celia Jaunat, żona Grzegorza Krychowiaka, jest jedną z najpiękniejszych WAG i chętnie pokazuje zdjęcia na Instagramie! Ale to ostatnie fotografie rozgrzały internet do czerwoności – Celia w mini w zwierzęcy print pokazała swoje zjawiskowe nogi, których mogłaby pozazdrościć jej niejedna supermodelka! My jednak zastanawiamy się na jakiej diecie jest francuska piękność, że tak zjawiskowo wygląda!

Dieta Celii Jeunat w 2020

Celia Jeunat od lat uchodzi na jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych WAG i to nie tylko w Polsce. Już jako partnerka, a teraz żona Grzegorza Krychowiaka, mieszkała z nim w Paryżu i Moskwie, gdzie nie brakuje butików najlepszych światowych marek. Celia zawsze ma dodatki z najnowszych kolekcji i ubrania zgodne z obowiązującymi trendami! Lubi wybierać takie kroje, które podkreślają jej zgrabną figurę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Because it’s the jungle outside actually !

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

Jak widać na powyższym zdjęciu jest także najlepszą ambasadorką linii garniturów i koszul dla kobiet od Belamonte, czyli firmy Krychowiaka. Sama je zresztą projektuje!

A co je Celia, że ma figurę modelki? Żona piłkarza jest w tej kwestii mało wylewna, ale w zeszłym roku przyznała, że znakomitą sylwetkę zawdzięcza diecie bez mięsa i nabiału! Była na niej przez rok, do zeszłych wakacji, ale sądząc po tym, jak teraz wygląda, może znowu zrezygnowała z niektórych składników.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Maldives 2018 🤎 #memories #tb

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

O tym, że niejedzenie nabiału jest gwarancją płaskiego brzucha wspominała też ostatnio Doda. Więc jak widać coś jest na rzeczy!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.